Zprávy

SLABŠÍ VÝKON HODONÍNSKÉHO TANGA V MODŘICÍCH A K TOMU TŘI LIGOVÉ PORÁŽKY!

Pátek Leden 20, 2023
539
Ligové futsalistky z klubu FC TANGO Hodonín – sezona 2022-23. (Foto: archiv hodonínského futsalového klubu)

HODONÍN – V rámci 6. kola futsalové ligy žen se družstvo FC TANGO Hodonín představilo o víkendu ve Sportovní hale v Modřicích, kde nakonec zklamalo. První a třetí duel sice prohrály hodonínské futsalistky vždy o branku, v zápase číslo 2 ale nestačily na tým z hlavního města (Technika Praha), kterému výrazně podlehly 1:4.

V týmu TANGA citelně chyběly zkušené hráčky Sabina Pavková a Zdenka Skupinová, navíc kvůli lékařskému zákroku nebyla k dispozici ani nová posila Martina Pitáková.

FUTSAL, 1. LIGA ŽEN – 6. KOLO

VÝSLEDKY TÝMU FC TANGO HODONÍN

1. ZÁPAS:

FC TANGO HODONÍN – FK BANÍK MOST-SOUŠ 1:2 (0:1)

Branky a nahrávky: 24. Kateřina Ivičičová (Daňková) – 13. Blažena Kánská (Moťovská), 23. Petra Sýrová (Kotifelová),

žluté karty: Klára Horáčková, Kristýna Daňková.

2. ZÁPAS:

FC TANGO HODONÍN – TECHNIKA PRAHA 1:4 (0:1)

Góly a nahrávky: 40. Tereza Kubicová – 18. Jessica Vargová (Krýslová), 28. Karolína Cardová (Beťková), 31. Jessica Vargová (Cardová), 34. Dominika Černá,

bez ŽK.

3. ZÁPAS:

FC TANGO HODONÍN – NÁSTĚNKY BRNO 3:4 (3:2)

Branky a přihrávky: 4. Kristýna Daňková, 9. Kristýna Daňková (Horáková), 20. Klára Horáčková (Kubicová) – 11. Kristýna Komínková (Špičková), 18. Zuzana Řezáčová, 21. Zuzana Řezáčová, 36. Eliška Juzlová (Novotná),

žlutá karta: Klára Horáčková (HO).

SESTAVA CELKU FC TANGO HODONÍN:

Pavlína Horáková – Hana Svobodová, Klára Horáčková, Kateřina Ivičičová, Eliška Crhonková, Tereza Kubicová, Zdenka Hladká, Kristýna Daňková.

„Dnes mrzí prohry o to více, že v samotných zápasech jsme nebyli horším týmem! Srážejí nás ale obrovské až tragické osobní chyby, které pak rozhodují dané zápasy v náš neprospěch. Když k tomu přidám nemohoucnost při zakončení našich akcí, jsou bohužel výsledky takové, jaké jsou. V utkáních jsme si dokázali vytvořit střelecké šance, ale tyto jsme neproměňovali, za což nás soupeřky tvrdě trestaly.

Například v posledním souboji vedeme v pohodě s Nástěnkami z Brna 2:0, vytvoříme si i další gólové šance, které ale nedáme, avšak soupeřky využijí dvou našich fatálních chyb a dokážou srovnat na 2:2, což nás hodně rozhodilo. I přesto jsme si nadále vytvářeli možnosti k zakončení, ale produktivita naší střelby je hodně bídná a to nakonec rozhodlo o výsledku. Musím dodat, že nás ještě hodně podržela Pavla Horáková v brance, která zabránila několika „loženkám“ soupeřek. Jinak holky bych pochválil za bojovnost a srdíčko, na druhou stranu se ale bohužel u některých hráček projevuje jejich neúčast na trénincích – jednak jejich pohyb po hřišti není to, co by mančaft potřeboval a také při standardních situacích často neví, co a jak. Za mě říkám – BEZ TRÉNINKU TO BOHUŽEL NEPŮJDE!“, řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ hodně zklamaný vedoucí družstva FC TANGO Hodonín MIROSLAV BARTYZAL.

POZVÁNKA:
V sedmém ligovém kole se děvčata z TANGA Hodonín představí DOMA V NEDĚLI 21. LEDNA 2023 v hale TEZA, kde nejprve přivítají Spartu Praha (od 15:30 hodin), od 17:30 hodin si to pak TANGO rozdá s týmem SK Interobal Plzeň.
(red.)

Štítky:

sport