Zprávy

DALŠÍ BODOVÝ ZISK HODONÍNSKÝH HOKEJISTŮ VE 2. LIZE!

Pátek Leden 20, 2023
609
Situace před hostující brankou. Ze zápasu 2. ligy mezi Vyškovem a Hodonínem. (Foto: web klubu Hokej Vyškov – David Mach)

HODONÍN – Tým kouče Bachánka válí! To je dobrá zpráva pro příznivce hodonínských hokejistů, kteří se těší z toho, že Baník se usadil v play-off osmičce: samozřejmě, že ještě není vyhráno, ale poslední výsledky a taktéž hra Baníku nasvědčují tomu, že nejrychlejší kolektivní hra této planety se „dělá“ v okresním městě na pomezí se Slovenskem dobře, a to je příjemné zjištění.

Dobrou formu jeli ve středu potvrdit Baníkovci do nedalekého Vyškova (tedy souboj dvou nováčků ve 2. lize!) a nakonec hosté urvali po zásluze alespoň jeden bod, když prohráli v prodloužení. U toho se chci trochu zastavit – v čase 61:03 minut odvolala hodně překvapivě domácí lavička gólmana Dominika Šarmana, takže Vyškov hrál hru 4 na 3 a přesně po 40 sekundách pokořil gólmana hostů Ondřeje Dolíška Komínek, jinak bývalý Drtič!

Hodonín vedl 1:0, pak ale prohrával 1:2, aby alespoň druholigový bodík zachránil na začátku třetí periody Krejčiřík, který skóroval při přesilovce (u domácích seděl v tom čase za katrem útočník Adam Popelka za podrážení).

Velký mač čeká nyní BANÍK HODONÍN již tuto sobotu (21. ledna 2023), kdy se od 17 hodin utká na ledě Slezanů v Opavě. Oba týmy dělí před tímto duelem jen tři body (to je náskok sedmé Opavy před osmým Hodonínem), takže se v podstatě bude hrát o šest druholigových bodů!

2. LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 30. KOLO

HOKEJ VYŠKOV – SHKM BANÍK HODONÍN 3:2 PO PRODLOUŽENÍ (1:1, 1:0, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Adam Studený (Komínek), 24. Dominick Vašíček (Žižka, Dobiáš), 62. Tomáš Komínek (Sebera, Dobiáš) – 15. Jan Matějka (Sajdl, Yarovinsky), 42. Vojtěch Krejčiřík (Yarovinsky, Peš),

vyloučení: 6:4,