SKVĚLÁ PRVNÍ PŮLE, PO OBRÁTCE TO JIŽ ZE STRANY DOMÁCÍCH BYLO HODNĚ PASIVNÍ!

Čtvrtek Červenec 28, 2022
628
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

STARÝ PODDVOROV – Ve středu večer přijel k přípravě na Podluží účastník 1. A třídy, který nebyl ale kompletní a tak po dohodě nastoupil v týmu z Břeclavska domácí útočník Jan Tisar, aby Valtice hrály v 11 hráčích!

V prvních třech minutách hosté třikrát zahrozili, ale gól padl na opačné straně hrací plochy. V osmé minutě po rohu číslo 1 se v pokutovém území Valtic nejlépe zorientoval Čížek, který přesnou hlavičkou poslal domácí tým do vedení 1:0. Nemuselo ale zůstat jen u toho, neboť ve 20. minutě běžel střelec vedoucí branky sám na hostujícího gólmana, ale v rozhodující chvíli chybělo Čížkovi více střeleckého štěstí. O minutu později Richard Gebauer (má zatím v letní přípravě velmi dobrou formu!) našel spoluhráče Čížka na malém vápně, míč však byl příliš prudký, takže zakončovatel v domácím dresu již nestačil balon v krkolomné pozici usměrnit do hostujícího čeřenu.

Domácí působili v první půli velmi sympaticky proti týmu z vyšší soutěže, byli agresivní a pokud s Valticemi dokázali v běžeckých soubojích držet krok, přítomní diváci, kteří fandili celku z Podluží, byli příjemně překvapeni. Opět ale Starý Poddvorov připravil ve své defenzivě několik zbytečných ztrát, což zkušení hosté dokázali ihned ztrestat, a to je velké varování pro poražené před startem nové sezony, který bude o druhém srpnovém víkendu a nováček ze Starého Poddvorova přivítá doma v neděli 14. srpna od 17:30 hodin tým SK Spartak Svatobořice-Mistřín.

Po přestávce došlo k prostřídání v táboře domácích, což mělo vliv na kvalitu hry a hosté ještě třikrát dokázali brankově udeřit. Znovu si myslíme, že konečná porážka je až příliš krutá, na druhou stranu ale to jen potvrzuje naši myšlenku, že v samotné soutěži to nebude určitě procházka růžovou zahradou!

PŘÍPRAVNÁ KOPANÁ

TJ STARÝ PODDVOROV – FK VALTICE 1:5 (1:2)

Branky: Stanislav Čížek 1 – Tomáš Barvíř 3, Adam Peš 1, Adam Žurovec 1.

POZVÁNKA:

Další přípravné utkání sehraje Starý Poddvorov v sobotu 30. července v rámci Svatojakubských hodů u nováčka 1. B třídy v městysu Moravská Nová Ves. Výkop je v 16:30 hodin!