Zprávy

Mistrovství světa v Hodoníně nabídne hokejbalovou elitu. O2 TV Sport odvysílá vyvrcholení šampionátu

Pátek Červen 23, 2023
1041

HODONÍN – Světový šampionát v hokejbalu 3 na 3 startuje slavnostně v neděli 25. června, finálové duely vyvrcholí v neděli 2. července. V pěti kategoriích se představí hokejbalové velmoci z Česka, Slovenska, Kanady, Finska, Velké Británie, Francie, Indie či Spojených arabských emirátů.

Reprezentace České republiky obhajuje dvojici stříbrných medailí z posledního mistrovství v Kanadě. Finálové play off zápasy odvysílá v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.

Ambasadorem hokejbalového svátku světové federace WBDHF je pak nejlepší střelec československé hokejové historie Milan Nový.

V tomto období chceme divákům nabídnout i trochu jiné sporty, šampionát v hokejbalu 3 na 3 je velká událost, která má navíc mezinárodní přesah. Odvysíláme semifinále a finále daných kategorií, první přímý přenos čeká na diváky O2 TV Sport v sobotu 1. července od 13:55 hodin,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Celkem deset hokejbalových národů bude bojovat o medaile v těchto kategoriích: MUŽI, ŽENY, MASTERS, U19 a U21. Česká reprezentace jako hokejbalová velmoc bude usilovat o zlatou medaili ve všech pěti kategoriích.

Kde se vlastně bude v Hodoníně hrát?

* Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín – tady se budou hrát zápasy MUŽŮ a MUŽI MASTERS,

* Sportovní hala TEZA Hodonín – zde budou mače na úrovni týmů U19, U21 a ŽEN.

Začátky vždy od 9 hodin, bližší program najdete na webu – www.mshodonin.cz!

(red. za přispění Davida Solnaře)