Zprávy

Tady je jeden materiál z turnaje v malé kopané, který se konal na západě Čech v obci Letkov!

Neděle Srpen 7, 2022
870
Na snímku je v Letkově tým z jihu Moravy – TJ Sokol Čejkovice. (Foto: archiv TJ Sokol Čejkovice)

ČEJKOVIČTÍ SOKOLOVÉ BYLI PŘÍTOMNI JAKO JEDEN Z ÚČASTNÍKŮ TURNAJE V MALÉ KOPANÉ NA ZÁPADĚ ČECH!

REGION – Již 32. ročník turnaje v malé kopané pořádala TJ Sokol Letkov nedaleko Plzně. Letos se znovu zúčastnili i sportovci z TJ Sokol Čejkovice, aby tak navázali na svoji účast z let minulých. Pro Jihomoravany to byla jejich jejich přítomnost s pořadovým číslem 15.

Mezinárodní turnaj se konal ve dvou skupinách, a to do 40 LET a nad 40 LET. Všechny týmy (celkem 11 mužstev) přivítal starosta Sokola Letkov Karel Fiala.

„Náš tým v dosti slepené sestavě nakonec ze šesti účastníků obsadil pátou pozici, takže jsem rád, že jsme neskončili poslední. Za daného stavu bylo páté místo naším maximem. Jsem každopádně rád, že jsme se této akce zúčastnili takže družba dál může pokračovat,“ řekl po návratu ze západu Čech webu ISLOVÁCKO.CZ za TJ SOKOL ČEJKOVICE JAN STRMEŇ.

Funkcionář z našeho regionu navíc rád připomněl, že po celý turnaj panovala výborná a přátelská atmosféra a touto cestou chce ještě dodatečně poděkovat organizátorům za perfektní přístup a zvládnutou organizaci.

Konečné pořadí na prvních třech místech:

SKUPINA DO 40 LET
1. Sklo a střepy,
2. FC Bedna 98,
3. Sokol Letkov.
SKUPINA NAD 40 LET
1. Sokol Letkov,
2. Sokol Letná – Plzeň,
3. Starý Plzenec.
POZVÁNKA:
„Chtěl bych vás pozvat k nám do Čejkovic na 12. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané, který se uskuteční v sobotu 27. srpna 2022. Mám přislíbeno, že ze západu Čech přijedou Letkovští a Starý Plzenec, jako nováček se přihlásil tým Sokol Letná – Plzeň, takže ze západu naší republiky to bude řádně našlapané. Zbytek týmů doplníme celky z Hodonínska a kdyby měl ještě někdo zájem si na našem turnaji zahráít, dejte prosím vědět, protože v každé skupině (do 40 let a nad 40 let) máme zatím po jednom volném místě!
Touto cestou zvu všechny milovníky dobré nálady a sportovní fanoušky ať přijedou o poslední srpnové sobotě do Čejkovic, kde se navíc konají tradiční Otevřené sklepy, takže o výbornou atmosféru nebude nouze. Ještě mám pro vás nachystáno jedno PŘEKVAPENÍ, neboť náš program obohatí jedna fotbalová celebrita, ale jméno se dozvíte až při návštěvě Čejkovic,“ prozradil Strmeň.
(red.)

Štítky:

sport