Sport

POZVÁNKA NA KRAJSKÉ FINÁLE MUŽŮ VE FUTSALU, KDE SI TO ROZDÁ DOMÁCÍ TANGO HODONÍN A LIGISTA Z BRNA – HELAS BRNO!

Čtvrtek Srpen 3, 2023
771
Snímek z futsalu mužů v hodonínské hale TEZA. (Ilustrační foto: zdroj FC TANGO Hodonín)

HODONÍN – Již v pondělí 7. srpna se může fanoušek hodonínského futsalu těšit na zajímavý duel, neboť ve víceúčelové sportovní hale TEZA na Lipové aleji se uskuteční krajské finále mužů Poháru FAČR, ze kterého vítěz tohoto klání postoupí mezi posledních 16 celků v rámci celého Česka.

O tuto možnost si to tak rozdá domácí druholigista, FC TANGO HODONÍN a hosté z Brna – ligové mužstvo HELAS BRNO. Utkání začíná ve 20 hodin, určitě si najdite čas a přijďte povzbudit naše bojovníky v tomto zajisté zajímavém duelu!

„Jsem rád, že po roční pauze znovu vyběhl na futsalovou palubovku Tomáš Janulík, který ihned do týmu bez problémů zapadl! Na turnaji Přátelství o minulém víkendu v Hodoníně na něm vůbec nebyla znát tato dlouhá přestávka a pro náš tým bude znovu přínosem. Jinak máme nějakou dohodu s trojicí mladíků ze Skalice (gólman a dva hráči do pole), kteří by měli hrát velký fotbal v sousedním Rohatci a snad se objeví i v dresu TANGA Hodonín. Na toto pondělní finále už by měli být k dispozici Tomáš Buršík, Nikola Absolon a Vojtěch Čech, otázka ale visí nad zraněnými Tomášem Varmužou a Romanem Sopůškem, kde musíme bohužel vyčkat, jak dlouho se bude jejich zranění léčit,“ prozradil webu ISLOVÁCKO.CZ první muž hodonínského TANGA, JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

(red.)

Štítky:

sport