PLAMENY ZE ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU SI ODVEZLY TŘI DRUHOLIGOVÉ BODY!

Pátek Říjen 27, 2023
442
Drtiči nezvládli ve středu domácí duel s Plameny ze Žďáru nad Sázavou (2:3). (Foto: klub SHKM Baník Hodonín – Adam Krátký)

HODONÍN – I podle sázkových kanceláří byli domácí Drtiči v tomto duelu mírným favoritem, ale bohužel tento předpoklad nedokázali na vlastním ledě uprostřed tohoto týdne potvrdit.

Slušně vedený zápas (celkem jen tři vyloučení!) rozhodl druhý gól dvoubrankového hostujícího střelce Slavomíra Kadlečeka, který se prosadil po chybě Drtičů na útočné modré, když zužitkoval brejk. O dvě minuty později sice domácí Petr Krejčí zápas svou druhou brankou ještě zdramatizoval, ale snaha domácích i se závěrečnou hrou bez brankáře ke kýžené brance nevedla, takže Plameny si odvezly do nejvýše položeného okresního města v Česku (580 metrů n. m.) tři druholigové body.

POZVÁNKA:

I další zápas sehraje HODONÍN doma. V sobotu 28. října hostí na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí, kteří ve středu padli doma v souboji s Novým Jičínem po prodloužení 3:4. Hodonínský duel začíná v 17 hodin.

2. HOKEJOVÁ LIGA, SKUPINA VÝCHOD – 10. KOLO

* SHKM BANÍK HODONÍN – SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

Góly a nahrávky: 27. Petr Krejčí (Štědrý), 56. Petr Krejčí (Štědrý, Laciga) – 22. Slavomír Kadleček (Wasserbauer, Čejka), 27. Jiří Půhoný (Štola), 54. Slavomír Kadleček (Jícha),

vyloučení: 2:1,

využití a v oslabení: 0:0,

řídili: Petr Blaha – Pavel Mikšík a Tomáš Kučera,

801 diváků.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ

„Nejsem spokojený! Do zápasu jsme vstoupili laxně, tak na půl, chyběla mi tam agresivita. Trápíme se, nedáváme góly, nedokážu si to vysvětlit. Ukázali jsme až v posledních deseti minutách, že hokej hrát umíme,“ řekl webu hodonínského klubu zklamaný domácí kormidelník ALEŠ BACHÁNEK.

„Dneska to byl z naší strany dobrý a zodpovědný výkon. Pohlídali jsme si začátek zápasu, který nám v posledních utkáních moc nevycházel, dneska to bylo dobré. Pak jsme hráli zodpovědně, byla tam bojovnost, všechno, co od toho chceme. Navíc nás Sali (brankář Jiří Sláma) v brance výborně podržel, takže za mě super,“ řekl webu hostujícího klubu asistent trenéra vítězného celku JIŘÍ PLACHÝ.