GÓLMAN NAFTAŘŮ MARTIN PETRÁŠ ZACHRÁNIL PRO HODONÍN BOD!

Středa Duben 24, 2024
394
Momentka z víkendové 1. A třídy – Velké Pavlovice (černé dresy) versus Dubňany. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Hodonínští Naftaři získali na hřišti předposledního týmu – 1.FC Slovácko B – alespoň jeden třetiligový bod, o který se postaral brankář hostů Martin Petráš při přesném hlavičkovém zakončení ve třetí minutě nastavení!

Stále se nedaří lídrovi 1. A třídy, týmu Kozojídek, který už ve třetím zápase za sebou neskóroval a z posledních třech soubojů má neskutečnou pasívní brankovou bilanci skóre, a to 0:11!

MSFL – 24. KOLO

Hodonín na hřišti v Kunovicích dosáhl nakonec alespoň na jeden bod, který mu zajistil gólman Petráš po poslední situaci po rohu přesnou hlavičkou ve třetí minutě nastaveného času. Hodonínu patří nadále devátá pozice tabulky 3. ligy, jeho soupeř z Uherského Hradiště je zatím předposlední (17.) se ziskem 20 bodů.

* 1.FC Slovácko B – FK Hodonín 1:1 (0:0), góly: 63. Marcel Novák – 90.+3 brankář Martin Petráš, ŽK: 2:1, 87 diváků, Start Brno – Baník Ostrava B 0:2 (0:0), ŽK: 2:1, 220, Zlínsko – Blansko 2:1 (0:0), ŽK: 2:0, 120, Hranice – Znojmo 1:2 (0:1), ŽK: 2:5, 236, Hlučín – Třinec 3:2 (2:1), ŽK: 2:1, 215, Bohunice – Uherský Brod 0:1 (0:1), ŽK: 2:2, 230, Rosice – Frýdek-Místek 0:0, ŽK: 0:1, 150, Uničov – Karviná B 2:1 (1:1), ŽK: 3:6, ČK: 69. Martin Zedníček a 81. Marek Bielan (oba po druhé ŽK – Karviná B), 142, Zlín B – Frýdlant nad Ostravicí 3:2 (2:1), ŽK: 0:1, 75.

DIVIZE E – 22. KOLO

Bzenecký Slovan doma lehce přehrál tým Slavičína a upevnil si tak třetí místo v divizní tabulce se ziskem 42 bodů.

* Bzenec – Slavičín 4:0 (3:0), 12. Martin Vaďura, 23. Nikola Absolon, 44. Petr Kasala, 84. Radek Komínek, ŽK: 1:2, ČK: 91. minuta ji viděl hostující Martin Goňa za hrubé nesportovní chování, 180.

KRAJSKÝ PŘEBOR – 22. KOLO

Tak trochu s ohněm si zahrávají předposlední Vinaři z Mutěnic, kteří znovu prohráli, ale protože si poslední tým tabulky (Lednice) zaknihoval dvě výhry v řadě, rázem je odstup těchto celků jen tři body: Mutěnice mají 18 bodů, jejich pronásledovatel Lednice má bodů 15.

A kde se oba týmy ve zbytku tohoto ročníku ještě představí?

MUTĚNICE – doma Kunštát, venku Kuřim, V Krumvíř, V Sparta Brno, D Boskovice-Letovice, V Pohořelice, D Svratka Brno, V Rousínov a D Dosta Bystrc.

LEDNICE – V Kuřim, D Ratíškovice, D Dosta Bystrc, V Rousínov, D Rajhradice, D Krumvíř, V Bosonohy, D Moravská Slavia Brno a V Ráječko.

* MS Brno – Mutěnice 4:0 (3:0), zalíčeno bylo po 32 minutách, kdy hosté na hřišti Vojtova ulice v krajském městě prohrávali již 0:3, ŽK: 1:4, 70, Ratíškovice – Boskovice-Letovice 1:3 (1:2), Baník sice vedl od páté minuty (Martin Lacko), ale pak stříleli ostrými náboji jen hosté, ŽK: 0:1, 130.

1. A TŘÍDA, SKUPINA B – 20. KOLO

Na čele se začíná přiostřovat – na první pozici se dostal Trauben z Hroznové Lhoty (40 bodů), o stupínek níže padl nováček z Kozojídek (40 bodů, ovšem horší skóre), který zatím marně hledá svoji fotbalovou tvář z loňského podzimu a s bodovou ztrátou se vážně vrací do hry o tu nejvyšší příčku zřejmě definitivně i Slavoj Rohatec.

* Vnorovy – Hroznová Lhota 2:4 (1:2), 18. Lukáš Kočiš, 89. Radim Vyskočil – 28. Filip Gazárek, 43. Martin Matyáš, 47. Ondřej Březina, 90. Matěj Domanský, ŽK: 2:4, 300, Kozojídky – Vyškov B 0:5 (0:1), ŽK: 1:1, 130, Veselí nad Moravou – Rohatec 1:3 (0:1), 63. Dominik Sedlář – 22. Filip Mazuch, 84. Jakub Tomšej, 88. Lucian Florin Tomele, ŽK: 0:1, 198, Velké Pavlovice – Dubňany 4:1 (3:0), Daniel Juřica snižoval v 63. minutě z pohledu poražených na 1:3, ŽK: 3:3, 180, Želešice – Troubsko 2:1 (1:1), ŽK: 4:4, 140, Valtice – Nikolčice 0:6 (0:3), čtyři branky dal Martin Sedlo, ČK: 81. minuta domácí Kryštof Tomek ji dostal za surovou hru, 55, Podolí u Brna – Šlapanice 1:0 (0:0), ŽK: 0:2, ČK: v 1. minutě ji dostal hostující Lukáš Příkrý za zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva.

1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 20. KOLO

Velké překvapení se zrodilo na Břeclavsku, kde utrpěl třetí porážku v tomto ročníku favorit skupiny ze Šardic, což dává o to více velký náboj dalšímu duelu, a to v sobotu 27. dubna, kdy se v Šardicích (2. místo – 48 bodů) představí ve šlágru kola první Kyjov (52 bodů). Výkop je v 16:30 hodin!

Že by poslední tým tabulky (Moravská Nová Ves) vstal z mrtvých? Outsider skupiny šokoval výhrou (teprve druhá v soutěži!) na hřišti Uhřic, takže i v podpalubí tabulky se dají ještě očekávat asi hodně zajímavé špíly!

* Uhřice – Moravská Nová Ves 1:2 (0:0), 80. Petr Helísek – 71. László Spák, 78. Ladislav Tuček, ČK: v 73. minutě ji viděl hostující Patrik Salčák po druhé žluté, 85, Milotice – Blatnice pod Svatým Antonínkem 2:1 (1:1), 6. Radek Kundrata, 50. Štěpán Novák – 43. Viktor Bílek, 100, Strážnice – Svatobořice-Mistřín 3:2 (1:1), 17. a 60. Filip Rusňák, 90. Patrik Kubík – 20. z PK Luděk Baťa, 54. Pavel Nauš, 150, Tvrdonice – Ždánice 0:0, 100, Velké Němčice – Ratíškovice B 0:0, 60, Kyjov – Kostice 7:0 (3:0), 24., 47. a 60. Martin Stříž, 52. a 84. Petr Eliáš (obě branky z pokutového kopu), 38. Matěj Hynčica, 41. Tomáš Riedl, 70, Velké Bílovice – Šardice 1:0 (1:0), 37. David Ferbar, ČK: v 62. minutě ji obdržel hostující Petr Kyselka za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest.