Zprávy

BODOVÁ ZTRÁTA VE DRUHÉ ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ HODONÍNSKÝCH FOTBALISTŮ!

Úterý Leden 24, 2023
797
Na snímku je tým FK Hodonín – podzim 2022. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Po remíze s bratislavským Interem na jeho půdě ve Stupavě (2:2) čekal na hodonínské Naftaře vedoucí celek MSFL – SK HS Kroměříž. Hrálo se v pátek na umělce v Hodoníně za umělého osvětlení od 18 hodin a přítomní fanoušci si fotbalu za vlezlé lednové zimy zrovna moc neužili.

Hodonín sice prohrával 0:1, ovšem deset minut před koncem se dostal do vedení 3:2. Zdálo se, že si v letošní zimní přípravě připíše první cennou výhru, proti byl ale tým z Hané, který utkání v samém závěru dokázal otočit.

PŘÍPRAVNÁ KOPANÁ

FK HODONÍN – SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 3:4 (1:1)

Branky: 38. Radek Smékal, 63. z penalty Erik Burac, 80. Filip Mazuch – 32. Orest Tiahlo, 72. Patrik Vytiska, 81. Šimon Chwaszcz, 86. Jakub Dočkal,

50 diváků.

„Narazili jsme na kvalitního soupeře, pro nás to byla dobrá příprava. Utkání splnilo svůj účel, mělo náboj a kvalitu. Po prostřídání šel náš výkon trošku dolů, ale jediné, co mohu klukům vytknout, jsou laciné chyby, které zkušený soupeř potrestal. Na výsledek se sice v přípravě až tak nehraje, ale nikdo přece nechce prohrávat. Za mě to byl dnes spíše remízový zápas,“ řekl po souboji kouč Hodonína PAVOL ŠVANTNER, který má radost, že v týmu zůstává střelec Martin Holek (z jeho přestupu do ostravského Baníku nakonec sešlo – pozn. red.).

I to je jeden z důvodů, proč se Naftaři nedomluvili na spolupráci s útočníkem Josefem Čtvrtníčkem. Naopak třetiligista z jihu Moravy přivítá ve svém středu Erika Burace (21 let – naposledy divizní Lanžhot) a v týmu dál zůstává i ofenzivně laděný Libor Bobčík (20) ze Zlína.

POZVÁNKA NA DALŠÍ DOMÁCÍ DUEL HODONÍNA:

TEN SE USKUTEČNÍ TUTO SOBOTU, KDY OD 10:30 HODIN HOSTÍ NAFTAŘI NA UMĚLCE „U ČERVENÝCH DOMKŮ“ V HODONÍNĚ DIVIZNÍ LANŽHOT.

(red.)

Štítky:

sport