Zprávy

VÝBĚR OFS HODONÍN PO NEVYDAŘENÉM ÚVODU DOSÁHL NA ČTVRTOU POZICI!

Úterý Leden 17, 2023
861
Na snímku čtvrtý tým z turnaje ve Valticích – OFS Hodonín. Trenér Jiří Tománek je zleva stojící, vedoucí mužstva Igor Zima je zprava stojící. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Ve sportovní hale ve Valticích se hrál nedávno halový meziokresní turnaj výběrů z OFS jihu Moravy v malé kopané (celkem ve městě vína na okrese Břeclav startovalo osm mužstev) pod patronací OFS Břeclav.

Výběr OFS HODONÍN nezastihl začátek tohoto klání v optimální formě, když borci kolem kouče Jiřího Tománka a vedoucího týmu Igora Zimy prohráli první tři zápasy (hrálo se vždy 1×14 minut), ale pak jakoby si řekli DOST a ve zbytku soubojů již vždy bodovali. Příjemně překvapili v posledním mači, ve kterém uštědřili jedinou bodovou ztrátu prvnímu týmu z Uherského Hradiště!

VÝSLEDKY CELKU OFS HODONÍN:

HODONÍN – OFS BŘECLAV B 0:1,

HODONÍN – OFS TŘEBÍČ 0:2,

HODONÍN – OFS BŘECLAV A 0:1,

HODONÍN – OFS BRNO-MĚSTO 1:1,

HODONÍN – OFS BRNO-VENKOV 1:0,

HODONÍN – OFS VYŠKOV 7:1,

HODONÍN – OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ 2:1.

OFS Hodonín bral nakonec čtvrté místo s bilancí 3-1-3, při skóre 11:7 a zisku 10 bodů.

Další pořadí: 1. OFS Uherské Hradiště, 2. OFS Brno-venkov, 3. OFS Břeclav A, 5. OFS Třebíč, 6. OFS Brno-město, 7. OFS Břeclav B a 8. OFS Vyškov.

Střelci celku OFS Hodonín – David Beneš (5 branek), Tomáš Vavřina (3), Martin Ťok (2) a Daniel Netopil (1).

Pořadatelé vyhlásili nejlepším brankářem jednodenní akce Davida Pátka (OFS Břeclav A), hráčem Davida Beneše (OFS Hodonín) a jako nejužitečnější hráč byl vybraný gólman hodonínského výběru Aleš Boček.

„Musím předně pochválit hlavní organizátory této vydařené akce ze strany OFS Břeclav, a to rozhodcovské kolegy Jiřího Špačka a Josefa Hrubého, kteří odvedli fakt perfektní práci! Jinak náš tým nezačal dobře, když v prvních třech zápasech tahal za kratší konec provazu, ale pak se kluci nakopli a v posledním souboji dokonce přehráli i konečného vítěze z Uherského Hradiště. Přitom v úvodu jsme si dokázali vytvořit jasné tutovky, ale chybělo střelecké štěstí nebo naše pokusy končily na tyči či břevně soupeřovy branky. Další turnaj měl být 28. ledna 2023, ale OFS Brno-město tuto akci zrušilo, takže se znovu sejdeme až koncem listopadu, kdy se obdobný turnaj uskuteční pod patronací OFS Brno-venkov,“ prozradil webu ISLOVÁCKO.CZ vedoucí družstva OFS Hodonín IGOR ZIMA.

(red.)

Štítky:

sport