Zprávy

LÍDR FOTBALOVÉ KRAJSKÉ 1. B TŘÍDY MÁ ZA SEBOU LETOŠNÍ PRVNÍ TRÉNINKOVÉ DÁVKY!

Středa Leden 18, 2023
953
Tým SK Kozojídky – podzim 2022. (Foto: Jaroslav Kicl)

KOZOJÍDKY – Vedoucí celek 1. B třídy, skupiny C, fotbalisté z klubu SK Kozojídky, mají za sebou první letošní trénink. Ten se uskutečnil v pátek 13. ledna 2023 s tím, že se kouči Hrotkovi sešlo celkem 12 fotbalistů.

„Chyběli zranění Adam Pollák a Martin Chytka, z rodinných důvodů se omluvil Luboš Janík a s rodinou na dovolené byl Bohumil „BOB“ Vardan. Trénink byl klasický – proběhli jsme se, zkoušeli jsme přihrávky do střelby, cvičení a lehké herní kombinace. Vše se uskutečnilo na našem menším hřišti s umělou trávou a nakonec to byla hra 2×10 minut a k tomu plus posilování. Moje představa je, že budeme trénovat třikrát v týdnu, a to v úterý, středu a pátek. Budeme využívat naši umělku, přidáme k tomu intervalové běhy, silové věci, chceme ale pracovat hodně s míčem, ale nabírat i kondici. Již v podzimní části prokázal náš kádr svoji kvalitu a já věřím, že kluci to potvrdí i v jarních odvetách,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ kouč Kozojídek RICHARD HROTEK, který o postupu moc mluvit nechce, ale je si dobře vědom, že zdaleka není ještě ruka v rukávě.

Z týmu odešel jen zkušený 45letý Robert Nekarda, který měl přání zahrát si v jednom týmu se svým synem Erikem (18 let) a tak mu klub z vísky na Veselsku vyšel vstříct. Od 15. ledna 2023 je již hráčem Kozojídek ofenzivně laděný Tomáš Voříšek (31), který do klubu přestoupil ze Šardic. Další hráčský pohyb se momentálně v Kozojídkách neočekává.

Nejbližší přípravný duel Kozojídek je v plánu 11. února 2023, kdy na umělce v Mutěnicích hostí od 17 hodin Slavoj Rohatec, účastníka 1. A třídy.

(red.)

Štítky:

sport