Sport

U TÝMU DUBŇAN SKONČILA TRENÉRSKÁ DVOJKA HORÁK-PŘÍKAZSKÝ!

Středa Duben 12, 2023
761
Fotbalisty Dubňan (v modrém) povede již v neděli nová trenérská dvojice Jan Ševela a Miroslav Brunclík. (Foto: zdroj facebook klubu FK Baník Dubňany)
DUBŇANY – O víkendu se pakoval z kabiny ligové Zbrojovky Brno fotbalový kouč Richard Dostálek, aby podobný osud stihl v úterý večer trenéra (Zdeněk Horák) a vedoucího „A“ týmu fotbalistů FK Baník Dubňany (Tomáš Příkazský).
Tato zpráva se dala v podstatě očekávat, neboť poslední výkony a zejména výsledky fotbalového áčka Dubňan, které startuje v krajské 1. A třídě (skupina B), byly hodně nevýrazné a bylo tedy jen otázkou času, kdy vedení klubu ze čtvrtého největšího města Hodonínska udělá tento krok!
Tuto informaci přinesl v úterních večerních hodinách facebook klubu FK Baník Dubňany, který přesně uvádí toto – cituji:
Vážení fanoušci FK Baník Dubňany,
rádi bychom vás informovali o změnách v realizačním týmu našeho A týmu.
Stávajícího trenéra Zdeňka Horáka a vedoucího týmu Tomáše Příkazského nahradí v jejich postech Jan Ševela a Miroslav Brunclík.
Jak Zdeňkovi, tak i Tomášovi bychom chtěli poděkovat za strávený čas, vydanou energii a dobře odvedené výkony pro náš klub.
Přejeme vám hodně štěstí a zdraví do budoucích let.
Výbor FK Baník Dubňany
Dvojice Ševela a Brunclík tak zasedne na dubňanskou lavičku již tuto neděli, 16. dubna, a to v domácím prostředí, kdy Baník nastoupí proti Nikolčicím. Výkop je v 16 hodin!
Snažíme se spojit s vedením dubňanského fotbalu a pokud se tak stane, přineseme případně další informace o trenérské rošádě v Dubňanech!
(red.)

Štítky:

sport