Zprávy

PRVNÍ ZBYTEČNÁ BODOVÁ ZTRÁTA HODONÍNSKÉHO TANGA!

Úterý Říjen 11, 2022
454
Archivní foto z futsalového utkání. (Ilustrační foto: archiv klubu FC Tango Hodonín)

HODONÍN – Druholigoví futsalisté z týmu FC Tango Hodonín cestovali k prvnímu utkání nového ročníku za svým sokem do Ostravy, kde ve Sportovním centru Dubina nastoupili proti domácím Baníkovcům.

Domácí sice nakonec vyhráli jasně 5:2, ale samotné dění na ostravské palubovce a následných 40 minut druholigové bitvy ukázalo, že výsledek je pro Jihomoravany více než krutý. Těžko říct s odstupem času, jak by se samotný duel vyvíjel, kdyby za vedení 2:1 pro Tango pelášil hostující Vojtěch Čech na domácí branku, v rozhodujícím okamžiku ale napálil pouze horní brankovou konstrukci ostravské svatyně!

Hosté hráli v samém závěru vabank, poslední dva góly inkasovali v době, kdy hráli neúspěšnou power-play.

2. FUTSALOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 1. KOLO

FC BANÍK OSTRAVA – FC TANGO HODONÍN 5:2 (1:0)

Góly a nahrávky: 17. Marek Maleňák (Mleziva), 34. Jaromír Frebort (Potůček), 39. Marek Maleňák (Stebel), 39. David Polášek, 40. Filip Murín (Frebort) – 26. Tomáš Ťok (Varmuža), 32. Tomáš Varmuža (Lamáček),

rozhodovali: Jan Krupa a Daniel Čuba,

delegátem na utkání byl Jiří Honěk,

110 diváků.

„Výhra Baníku ukazuje na první pohled jako jasná záležitost, ale musím říct, že dnes jsme byli na ostravské palubovce jednoznačně po celý zápas lepším týmem! Bohužel z té spousty brankových příležitostí jsme dali jen dva góly, což bylo jednak dílem výborně chytajícího brankáře Škorňi, tak i dílem naší neschopnosti ve finálním zakončení před ostravskou brankou! Baník využil z minima maximum, pro nás se jednalo o zcela zbyteční bodovou ztrátu. V Ostravě nastoupila na naší straně relativně silná sestava, ale v pátek večer jsme bohužel umírali na vychýlenou koncovku,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ šéf klubu FC Tango Hodonín JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

POZVÁNKA NA 2. KOLO:

V RÁMCI 2. KOLA HRAJE FC TANGO HODONÍN DOMA PROTI TÝMU AMOR KLOBOUČKY VYŠKOV, A TO V PÁTEK 14. ŘÍJNA 2022 V HALE TEZA HODONÍN. ZAČÁTEK UTKÁNÍ JE VE 20:30 HODIN!

(red.)

Štítky:

sport