Sport

Pokračovala soutěž Jihomoravského kraje v ledním hokeji 4. kolem, a to Krajská liga druhých tříd, pořadatelství měl na starosti klub HCM Warriors Brno

Pondělí Leden 15, 2024
1117
Z utkání hodonínského B týmu (černé dresy) proti domácímu celku HCM Warriors. (Foto: Roman Tesař)

HODONÍN – Dva mládežnické hokejové týmy Hodonína se v sobotu odpoledne představili na ledě brněnské haly Úvoz v rámci čtvrtého kola Krajské ligy 2. tříd a oba celky si vedli v krajském městě jižní Moravy velmi dobře!

Všechna utkání se hrála vždy na 3×15 minut, na polovině hřiště jako minihokej. Pro informaci našich čtenářů zmiňujeme, že v této kategorii se výsledky daných tříd neuvádějí! Tým z jihu Moravy na ledě brněnského celku HCM Warriors dvakrát jasně bodoval, jak v souboji s domácími, tak i s týmem EAC Junior Capitals Wien.

* Soupiska A – Team: Matěj Schimmerle, Dominik Stratil, Filip Fajnor, Mathias Ilčík, Ondřej Kordula, Maxmilián Kovařík, Mikuláš Dadák, Matyáš Buráň, Tadeáš Trávníček.

Bylo to z naší strany výborně sehrané, všichni kluci bojovali a dneska jsme je jakože „rozbili“, takže za mě super! Kdo se mně líbil nejvíce? Těžko říct, všichni kluci hráli dobře, nechtěl bych nikoho vyzdvihovat. Po dlouhé době jsem viděl, že všichni makali, gólman taktéž. Jako tým jsme dnes sehráli dva super zápasy! Ještě jsou tam samozřejmě nějaké mezery, a to v bojovnosti a trošku i v bruslení. Dopředu dobrý, ale někteří kluci se nám nevrací dozadu jak by měli, ale na tom se dá stále pracovat. Takže vylepšit bruslení směrem dozadu,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ spokojený asistent trenéra A týmu z Hodonína MARTIN STRATIL.

* Soupiska B – Team: Stanislav Kubis, Michael Gloz, Matyáš Tesař, Rozálie Topilinová, Robert Michalčík, Damian Vogeltanz, Tomáš Koubek, Stela Stránská, Adam Saidl, Oliver Czerenyi.

I na B družstvo Hodonína čekaly v brněnské hale o druhé lednové sobotě dva zápasy, ve kterých si mladíci z okresního města na pomezí se Slovenskem vedli velmi dobře. Postupně si lehce poradili s domácím výběrem, aby úspěšný hokejový víkend zakončili výhrou rozdílem dvou branek nad HC Boskovice.

Velká spokojenost za oba zápasy! Nejvíce se mi líbil bojovník z našich řad Oliver Czerenyi. A na co bychom se měli zaměřit v klubu do budoucna? Na nic, určitě po dnešních zápasech na nic (smích). Všichni bojovali včetně dvou hráček, druhý soupeř z Boskovic měl sice v utkání výraznou výškovou převahu, přesto zápas byl vyrovnaný a nám se nakonec podařilo tento duel dovést zaslouženě do vítězného konce,“ hlásila spokojená trenérka hodonínského výběru kategorie narození 2016-2017 NICOLE ČECHOVÁ.

(red.)

Štítky:

sport