Zprávy

LÍDR 1. B TŘÍDY NAŠEL STŘELCE. V NEDĚLI SE HATTRICKEM PREZENTOVAL ÚTOČNÍK BOHUMIL VARDAN!

Pondělí Říjen 3, 2022
727
Momentka z utkání regionálního fotbalu. (Foto: Jaroslav Kolísek)

KOZOJÍDKY – Šlágr kola se hrál na Veselsku v neděli před obědem a na úvod musím uvést, že ti, co váhali a na fotbal do Kozojídek nezavítali, mohou nyní jen litovat! Zejména ze strany domácího celku to byla skvělá podívaná, která měla místy k mání až nadstandardní situace, které často výrazně překračovaly fotbalové hranice krajské 1. B třídy – utkání mělo minimálně parametry 1. A třídy, jestli nakonec dokonce ne i úrovně krajského přeboru!

Skutečně byla to pastva pro oči domácího fanouška sledovat lavinovité útoky svých boys, kteří si s chutí zastříleli a snad se podařilo najít kanonýra, neboť po odchodu střelce Tomáše Ťoka do rakouského Hohenau, zůstala na tomto postu v Kozojídkách jen velká díra. Tím snajprem je nedávný ženáč, útočník Bohumil Vardan (dnes má svátek, takže za web ISLOVÁCKO.CZ – VŠE NEJLEPŠÍ!), který zatížil konto hostujícího gólmana Ondřeje Zabloudila hned třemi přesnými zásahy a výrazně tak přispěl k demolici hostující defenzivy.

Domácí si již do poločasu vypracovali třígólový náskok, který v 78. minutě navyšovali již na pětibrankový rozdíl. Až deset minut před koncem se dočkal i protivník z Břeclavska z největší vinařské obce v Česku, tedy tým z Velkých Bílovic.

Konečný tip přesně uhádl před samotným mačem hlavní sponzor kozojídské kopané, podnikatel Zdeněk Břečka!

1. B TŘÍDA (C SKUPINA) – 9. KOLO

SK KOZOJÍDKY – TJ VELKÉ BÍLOVICE 5:1 (3:0)

Branky: 12., 40. a 56. Bohumil Vardan, 33. Lukáš Prajza, 78. David Doležel – 81. Milan Skoupil,

žluté karty: Dominik Hodonský – David Strnad, Rok Mohorko,

střely na branku: 9:2,

mimo: 10:4,

rohové kopy: 14:0 (!),

řídili: David Šidlo – Dávid Kron a Martin Horák (všichni z Brna),

150 diváků.

SESTAVA KOZOJÍDEK:

David Marada – Martin Chytka, Vlastimil Klimek, Lukáš Prajza, Tomáš Páleník (70. Dominik Vlček) – Dominik Hodonský – Libor Smištík, Jaroslav Zbytek, Robert Nekarda (70. Filip Zbytek) – Lubomír Janík (62. David Doležel), Bohumil Vardan (80. Jaroslav Páleník).

ŘEKLI PO ZÁPASE

„Teď to po zápase hodnotím pozitivně, ale s pokorou k soupeři. Teď jak já říkám, v tichosti posílil a je nyní úspěšný. Co jiného by nás mělo vyhecovat, když ne zápas s mužstvem na čele naší tabulky! Herně i na vypracované šance se nám dařilo. Jsem velmi rád, že jsme to zvládli a přispěli ke kvalitě hry, která byla na poměry 1. B třídy nadstandardní!,“ řekl domácí kouč RICHARD HROTEK.

„Dobře jsme věděli o kvalitě soupeře, bohužel ale jen 2-3 hráči odvedli dnes standardní výkon. Soupeř byl jednoznačně lepší, gratuluji mu k výhře. Musím pochválit trio rozhodčích, kteří zápas velmi dobře zvládli. Jinak o postupu se tady ve Velkých Bílovicích momentálně nebavíme, neboť nám vyšlo dobře sedm zápasů, a jsme tedy v popředí tabulky. Případný postup do 1. A třídy je u nás v horizontu 2-3 let,“ prohlásil pro web ISLOVÁCKO.CZ lodivod týmu z Břeclavska PŘEMYSL KOVÁŘ.

„Těžké utkání, protože se hrálo o první místo. Vstup do zápasu byl výborný – brzy jsme se ujali vedení 1:0, do kabin jsme odcházali za stavu 3:0, což byl krásný výsledek. V kabině jsme si řekli, že bychom měli přidat ještě nějaké góly, což se i povedlo. Dnes jsme hráli vynikající fotbal, který se musel divákům líbit. Teď jsme na prvním místě s náskokem dvou bodů, takže to jenom udržet a pokračovat pokud možno v takových výkonech jak dnes, a budou všichni spokojeni! Jinak rozhovor je u nás za 200 Kč, hattrick za další dvoustovku nebo litr kořalky, ale rád to do kabiny a kasy (Vardan je navíc jako klubový pokladník!) dám,“ řekl spokojený útočník Kozojídek BOHUMIL VARDAN.

Příští zápas sehrají Kozojídky ve Velkých Němčicích (NE, 9.10. od 15:30 hodin),

DOMA SE PŘEDSTAVÍ V NEDĚLI 16.10., KDY OD 10 HODIN HOSTÍ TÝM Z POPŘEDÍ TABULKY – TJ SOKOL TVRDONICE!

(red.)

Štítky:

sport