Zprávy

KRAJSKÁ FOTBALOVÁ 1. B TŘÍDA, SKUPINA C, ZAČÍNÁ NABÍRAT ZAJÍMAVÉ OBRÁTKY!

Pondělí Říjen 3, 2022
1007
Snímek z regionální kopané v této probíhající sezoně 2022-2023. (Foto: Jaroslav Kolísek)

HODONÍN – Víkendové 9. kolo nejnižší krajské soutěže fotbalistů (1. B třída – skupina C) přineslo dosti nečekané výsledky a taky ty už něco málo mohou naznačovat! Samozřejmě, že si musíme uvědomit, že se zatím stále nacházíme jen v podzimní části, která je jen nástinem toho, co přinesou až samotné rozhodující bitvy na jaře příštího roku, které nakonec rozhodnou, kdo se bude radovat z postupu do vyšší soutěže (1. A třídy) a kdo zapláče a bude smutnit po sestupu do nejvyšší okresní skupiny, tedy do Okresní ligy Hodonínska.

* TJ BANÍK ŠARDICE – TJ JISKRA STRÁŽNICE 2:1 (1:1)

Vydřená výhra favorita, o kterou se zasloužil v 69. minutě David Šimánek. ŽK: 2:2, 200 diváků.

* FC KYJOV 1919 – FK BANÍK RATÍŠKOVICE B 4:2 (1:0)

Domácí nastoupili již s Petrem Eliášem (jeden gól) a Radimem Poláškem, který taktéž jednou skóroval. ŽK: 1:4, 80.

* SK SPARTAK SVATOBOŘICE-MISTŘÍN – TJ SOKOL TVRDONICE 2:4 (0:1)

Týmu z Kyjovska jakoby docházel dech. Tentokráte odevzdal všechny body celku z Břeclavska. ŽK: 1:2, 120.

* SK UHŘICE – TJ SOKOL VELKÉ NĚMČICE 0:1 (0:0)

Ani Uhřice nehrají v současné době v takové herní pohodě, v jaké by si jejich fandové představovali. Ztratily v neděli nejen tři body, ale i vyloučeného Daniela Hroudného, který uviděl po druhé žluté v 68. minutě kartu barvy červené! ŽK: 5:5, 52.

* TJ KOVO ŽDÁNICE – TJ KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU 2:3 (2:0)

Hosté z Horňácka prohrávali ještě v 53. minutě 0:2, nakonec si ale z Kyjovska vezou domů všechny body. Přitom tým z Velké nad Veličkou se začíná herně zvedat, když v 6. kole po remíze 2:2 ve Strážnici třikrát za sebou naplno bodoval a utekl tak prozatím hrobníkovi z lopaty! ŽK: 1:4, 200.

* FK MORAVSKÁ NOVÁ VES – TJ STARÝ PODDVOROV 1:2 (0:0)

Souboj posledních dvou celků, takže vlastně hrálo se o šest veledůležitých bodů! Po vyrovnané první půli si hosté z Podluží vypracovali v čase od 46. do 54. minuty čtyři šance (dvakrát Ondřej Štěpanovský, po jedné Stanislav Čížek a Lukáš Kašík), přičemž jednu proměnili: ve 48. minutě našel Stanislav Čížek (hrál se sebezapřením pod prášky) Ondřeje Štěpanovského, který technickou ranou nedal brankáři domácích šanci – 0:1. V 75. minutě dal o sobě vědět i hostující kouč Vojtěch Málek, který musel zaskočit na hřišti při velké absenci v týmu (zranění, nemoci, vykartovaní hráči) a po přihrávce Štěpanovského trefil přesně po zemi k levé tyči – 0:2. Opaření domácí (bodovali pouze v prvních dvou zápasech této sezony!) jen snížili z penalty v 82. minutě (David Zelenka), na víc neměli. ŽK: 4:6, ČK: brankář Vojtěch Ševela (SP) po druhé žluté v 84. minutě, 150 (z toho dobrá polovina z Podluží).

* SOUBOJ O ČELO TABULKY (KOZOJÍDKY VERSUS VELKÉ BÍLOVICE) VÁM NABÍZÍME V SAMOSTATNÉM ČLÁNKU NAŠEHO WEBU!

(red.)

Štítky:

sport