TÝM Z PODLUŽÍ ZATÍM HERNĚ I VÝSLEDKOVĚ NIC-MOC, I PROTO MU PATŘÍ AŽ TŘINÁCTÁ POZICE!

Úterý Srpen 29, 2023
573
Na ilustračním snímku tým FK Vlkoš. Foto: zdroj – facebook klubu FK Vlkoš)

STARÝ PODDVOROV – Tým z Podluží se chtěl v neděli doma konečně prosadit i střelecky, což naplnil po čtvrthodince hry dorostenec Filip Musial, ročník narození 2005! Předtím ve 2. minutě rozjel po pravé straně akci domácí záložník Ondřej Štěpanovský, přihrál na malé vápno přesně Davidu Skočíkovi, ten ale v rozhodujícím okamžiku zamířil svůj pokus vysoko nad.

V závěru prvního poločasu podnikl akci Štěpanovský, ovšem jeho střílený centr jen těsně minul pravou tyč branky, kterou hájil Martin Osička. Hosté vycítili po přestávce slabé chvilky v domácí defenzivě a hned dvakrát nekompromisně udeřili: v 58. minutě po trestném kopu hlavou vymetl levou šibenici Luboš Zálešák (1:1) a sedm minut před koncem šokoval fanoušky Starého Poddvorova Filip Gebhart, který prostřelil bezmocného gólmana Vojtěcha Ševelu – 1:2.

Starý Poddvorov tak ze tří zápasů uhrál pouze jediný bod při vysoce pasivním skóre 1:7, ale vše může napravit již tuto sobotu, kdy zajíždí na hřiště celku z Radějova, jenž taktéž zatím získal jediný bod, ale má lepší brankové skóre. V Radějově se hraje od 15 hodin.

Fotbalisté Vlkoše se v dalším kole představí svým příznivcům, a to již v pátek, 1. září, kdy doma hostí Petrov. Výkop tohoto mače je v 18 hodin.

OKRESNÍ LIGA HODONÍNSKA – 4. KOLO

* TJ STARÝ PODDVOROV – FK VLKOŠ 1:2 (1:0)

Branky: 15. Filip Musial – 58. Luboš Zálešák, 83. Filip Gebhart,

střely na branku: 5:10,

mimo: 3:9,

rohy: 5:3,

žluté karty: Richard Gebauer, Martin Prát, Josef Gertner, Ondřej Štěpanovský – Pavel Lunga,

rozhodovali: Radek Uher (Lanžhot) a laikové Jaroslav Majzlík (Nový Poddvorov) a Marek Grufík (Vlkoš),

130 diváků.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ

Čekalo se na naše první vítězství v soutěži. Dali jsme brzy gól, ovšem soupeř měl v první půli tři tutovky, které nedal. Vlkoš si šel důrazně pro výhru, kterou nakonec i získal. Za mě je to obrovské zklamání, není pohoda v týmu, hráči se přímo na hřišti hádají, prostě za mě se tak nemůže chovat mančaft, který hrál ještě v minulé sezoně 1. B třídu!,“ řekl hodně zklamaný asistent domácího trenéra OLIN ROSYPÁLEK.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně – ze začátku jsme hrozili po rychlých akcích po stranách a centrech, byly z toho 3-4 slibné šance, které jsme bohužel neproměnili a soupeř nás potrestal. V kabině jsme si řekli, že ještě více mákneme a zabojujeme. Připadalo mi, že domácí ve druhé půli odešli fyzicky a my jsme věřili, že ty branky přijdou. Každý zápas si chceme užít, hrajeme fotbal proto, aby nás bavil, ale dnes to byla trochu dřina,“ řekl spokojený záložník Vlkoše BRONISLAV OTRUBA.