Sport

SPORTOVNÍ POZVÁNKY OD 28. DO 31. BŘEZNA 2024

Středa Březen 27, 2024
471
Momentka z letošního regionálního fotbalu. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Opět se bude jednat jen o kopanou a protože v pátek 29. března je Státní svátek, půjde se v našem regionu často za fotbalem právě v tento den.

ČTVRTEK, 28. BŘEZNA 2024

KOPANÁ:

1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 17. KOLO

V Ratíškovich se půjde na fotbal při umělém osvětlení, neboť místní B tým přivítá od 18 hodin lídra skupiny ze Šardic.

* FK Baník Ratíškovice B – FK Šardice, výkop v 18 hodin.

PÁTEK, 29. BŘEZNA 2024

KOPANÁ:

MSFL – 21. KOLO

Hodonínští Naftaři drží přesně střed tabulky 3. ligy (z 18 týmů jim patří nyní devátá pozice) a v dalším utkání to určitě nebude procházka růžovou zahradou, neboť do Hodonína přijede současný třetí tým třetiligové tabulky – Zlínsko (bývalá TJ Jiskra Otrokovice).

* FK Hodonín – FC Zlínsko, 15 hodin.

KRAJSKÝ PŘEBOR – 19. KOLO

Další boj o důležité body čeká na mutěnické Vinaře, kteří v souboji tabulkových sousedů hostí tým z městské části na jihozápadě krajského města Brna. Ratíškovice cestují do Kunštátu.

* FK Mutěnice – FK SK Bosonohy, 15 hodin, FK Kunštát – FK Baník Ratíškovice, 15:30 hodin.

1. A TŘÍDA, SKUPINA B – 17. KOLO

Baníkovci z Dubňan přivítají doma Želešice, tým ze třetího největšího města Hodonínska nastoupí ve Vyškově proti místnímu B týmu.

* FK Baník Dubňany – TJ Viktoria Želešice, 15 hodin, MFK Vyškov B – FC Veselí nad Moravou, 10 hodin.

OKRESNÍ LIGA – 17. KOLO

Velmi důležitý mač čeká na tým z Podluží, který cestuje na Kyjovsko.

* FC Vlkoš – TJ Starý Poddvorov, 15 hodin.

3. B TŘÍDA – 15. KOLO

* FK Hovorany – TJ Sokol Archlebov, 16 hodin.

SOBOTA, 30. BŘEZNA 2024

KOPANÁ:

DIVIZE E – 19. KOLO

Bzenec jede do města Šternberku, kde se narodil hokejista David Krejčí a bude zde nastupovat v roli mírného favorita.

* FK Šternberk – TJ Slovan Bzenec, 15 hodin.

1. A TŘÍDA, SKUPINA B – 19. KOLO

Rohatecký Slavoj nezačal vůbec dobře jarní odvety, když po dvou úvodních porážkách je zatím v tomto kalendářním roce bez bodového zisku. Teď má šanci své bodové konto konečně navýšit.

* TJ Slavoj Rohatec – TJ Sokol Troubsko, 15:30 hodin.

1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 17. KOLO

Tým z Kyjovska hostí Velké Němčice a poslední celek tabulky si změří síly s Miloticemi.

* SK Spartak Svatobořice-Mistřín – TJ Sokol Velké Němčice, 15:30 hodin, FK Moravská Nová Ves – FK Milotice, 12:45 hodin.

OKRESNÍ LIGA – 17. KOLO

* FC Sokol Radějov – TJ Družstevník Bukovany, 15 hodin, FC Vracov – TJ Sokol Petrov, 15:30 hodin, TJ Sokol Hroznová Lhota B – FK Baník Dubňany B, hřiště Tasov, výkop v 15:30 hodin, FC Kordárna Velká nad Veličkou – TJ Slovan Bzenec B, 15:30 hodin.

3. A TŘÍDA – 15. KOLO

* FC NESYT Hodonín – TJ Mikulčice, 15:30 hodin, FK Dolní Bojanovice – TJ Sokol Vřesovice, 15:30 hodin.

3. B TŘÍDA – 15. KOLO

* TJ KOVO Ždánice B – SK Žarošice, hřiště Želetice, 15:30 hodin.

3. C TŘÍDA – 15. KOLO

* FC Moravský Písek – FC Kordárna Velká nad Veličkou B, 14:30 hodin, FC Lipov – FK Domanín, 15:30 hodin.

NEDĚLE, 31. BŘEZNA 2024

KOPANÁ:

1. A TŘÍDA, SKUPINA B – 17. KOLO

Vedoucí Kozojídky hrají dopoledne proti Nikolčicím, jejich nejbližší soused – Trauben z Hroznové Lhoty – doma odpoledne přivítá tým z Brněnska.

* SK BRITTERM Kozojídky – 1FK Družstevník Nikolčice, 10 hodin, TJ Slavoj Velké Pavlovice – FK Agro Vnorovy, 10:30 hodin, TJ Sokol Hroznová Lhota – FK Renocar Podolí u Brna, 15:30 hodin.

1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 17. KOLO

Zajímavý zápas bude k vidění ve Ždánicích, kam přijede tým ze druhého největšího města našeho regionu, tedy z královského Kyjova.

* TJ KOVO Ždánice – FC Kyjov 1919, 15:30 hodin, TJ Jiskra Strážnice – TJ Sokol Tvrdonice, 15:30 hodin, TJ Sokol Kostice – SK Uhřice, 15:30 hodin, FK Blatnice pod Svatým Antonínkem – TJ Velké Bílovice, 15:30 hodin.

OKRESNÍ LIGA – 17. KOLO

* TJ Zarazice – TJ Moravia Násedlovice, 15:30 hodin, TJ Sokol Kněždub – TJ Sokol Dambořice, 15:30 hodin.

3. A TŘÍDA – 15. KOLO

* SK Vacenovice – TJ Baník Lužice, 15:30 hodin, TJ Sokol Bohuslavice – TJ Sokol Žádovice, 15:30 hodin, FK Milotice B – TJ Slavoj Moravany, 15:30 hodin.

3. B TŘÍDA – 15. KOLO

* TJ FK Sokol Lovčice – TJ Sokol Věteřov, 15:30 hodin.

3. C TŘÍDA – 15. KOLO

* TJ Sokol Tvarožná Lhota – TJ Horňácko Hrubá Vrbka, 15 hodin, FK Suchov – TJ Sokol Žeravice, 15:30 hodin, TJ Sokol Těmice – FK Nová Lhota, 15:30 hodin.

(red.)

Štítky:

sport