Zprávy

SOUBOJ DVOU NOVÁČKŮ VYZNĚL LÉPE PRO HODONÍN!

Pátek Říjen 21, 2022
284
Momentka ze zápasu 2. hokejové ligy mezi Vyškovem a Hodonínem (3:6). (Foto: web klubu Hokej Vyškov – David Mach)

VYŠKOV – Tak to se fakt povedlo! Ve středečním duelu dvou nováčků ve 2. hokejové lize potvrdili Baníkovci z Hodonína, že jim Vyškov sedí: s tímto sokem v letní přípravě dvakrát vyhráli a husarský kousek se jim povedl do třetice i ve středu na ledě ve Vyškově, kde nakonec urvali zaslouženě poprvé v tomto rozjetém ročníku všechny tři body za výhru po 60 minutách.

Hosté v úvodu sice dvakrát prohrávali (0:1 a 1:2), nakonec ale ve městě fotbalu si v pohodě dokráčeli pro veledůležité druholigové bodíky, které jim určitě do dalších bojů hlavně psychicky hodně pomůžou. V sobotu se hodonínský Baník představí ve Slezsku (Opavě) – první buly bude vhozeno v 17 hodin.

2. HOKEJOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 8. KOLO

HOKEJ VYŠKOV – SHKM BANÍK HODONÍN 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)

Góly a nahrávky: 15. Michal Romančík (Blaha, Mikulík), 22. Jakub Čuřík (Mikulík, Blaha), 60. Adam Studený – 17. Robin Medek (Krejčiřík), 29. Jakub Sajdl (Matějka, Billa), 35. Aleš Dufek (Charvát, Krejčiřík), 43. Aleš Dufek (Šmach, Charvát), 54. Jan Matějka (Medek), 57. Petr Peš (Billa, Kališ),

vyloučení: 6:5,

využití: 2:2,

v oslabení: 0:0,

střely na branku: 33:34,

řídili: Šutara – Gančarčík a Hladík,

227 diváků.

TRENÉŘI PO ZÁPASE

„Přistoupili jsme k utkání opravdu šíleně! Jsem hodně naštvaný, stalo se přesně to, před čím jsem tým varoval. Kluci si po pár vítězstvích začali myslet, že se každý porazí sám. Já jsem předpokládal, že Hodonín předvede bojovný a týmový výkon, bohužel naše hráče jsem o tom asi dostatečně nepřesvědčil. Z naší strany toho hokejově dnes na ledě bylo málo nebo spíše nic. Tréninkové tempo prostě nemůže stačit, patří se soupeři pogratulovat,“ řekl pro web vyškovského klubu kouč poražených MICHAL KONEČNÝ.

„Kluci si za dnešní perfektní bojový výkon zaslouží velkou pochvalu! Hráli jsme proti velice kvalitnímu týmu a myslím si, že dnes rozhodlo větší srdce a větší touha našich kluků. Konečně jsme se probudili také v ofenzivě a konečně nám tam taky spadly nějaké góly. Věřím a doufám, že nás to nakopne do dalších zápasů. Chtěl bych poděkovat i našim fanouškům, kteří za námi do Vyškova přijeli a po celý zápas byli hodně slyšet a hnali nás neúnavně dopředu,“ hlásil pro web klubu SHKM Baník Hodonín trenér hostů RADKO KŘIVINKA.

(red.)

Štítky:

sport