Zprávy

HODONÍN STÁLE DRŽÍ POSLEDNÍ PŘÍČKU TABULKY!

Středa Květen 19, 2021
1316
Hodonínskou Báru Krejčíkovou brání hráčka Písku Michaela Součková. Z MOL ligového zápasu Písek versus Hodonín. (Foto: Václav Kozma)
HODONÍN – V úterý v podvečer si v hodonínské hale TEZA daly dostaveníčko nejlépe a nejhůře postavené týmy ze skupiny play-out, tedy hostující Zlín (jako první celek) a beznadějně poslední Hodonín jako domácí družstvo. To vedlo od čtvrté minuty 1:0 po trefě Polky Klaudie Cygan a ještě v první půli mělo výtečný úsek mezi 15. – 23. minutou, když dokázalo otočit nepříznivé skóre z 2:3 na 6:3!
Jinak jsme ale znovu viděli dosti chaotickou hru z obou stran, často marné střelecké pokusy po nepřipravených akcích a proto se ani nelze divit, že v 10. minutě svítil na branky žalostně hubený stav jen 1:1! Zlín v první půli zahrával tři sedmičky, ovšem ve dvou případech zabránila gólům domácí brankářka Patrícia Rehušová, kterou v této fázi hry pokořila ze sedmičky pouze ve 29. minutě Michaela Kolářová.
Ve druhé půli pokračovala nezáživná házená a protože domácí hráčky nenašly v sobě ani v této části souboje více sportovního umu, opět odcházely z bitvy v roli poražených!
MOL LIGA – PLAY-OUT, 4. KOLO:
HK HODONÍN – Handball PSG Zlín 16:20 (6:6)
Statistika zápasu:
Nejvíce branek za Zlín: Michaela Kolářová 5/4, Michaela Sekulová 5,
góly Hodonína: Sára Drexlerová 4/2, Nikola Kalinová 4/1, Kornelia Malecka 2, Barbora Vavroušková 2, Simona Višňovská 2, Hedvika Nováková 1, Klaudia Cygan 1,
sedmimetrové hody: 6/5 – 9/4,
vyloučení: 3:4,
žluté karty: 1:2,
rozhodovali: Václav Horáček a Jiří Novotný.
(Foto: Václav Kozma)