Zprávy

HODONÍN DO PLAY-OUT NEVSTOUPIL PRAVOU NOHOU!

Neděle Květen 2, 2021
1395
Momentka je ze zápasu Hodonín versus Plzeň, který se hrál v hale TEZA Hodonín. (Ilustrační foto: Pavel Vavroušek)
REGION – Na 1. máje začaly v házenkářské lize žen prvními zápasy dva duely o záchranu (PLAY-OUT). Hodonín se představil ve Zlíně, kde nakonec po nevýrazném výkonu prohrál rozdílem 11 branek. Poražené házenkářky vedly v duelu pouze jednou, a to v šestnácté minutě, kdy se gólově prosadila Sára Drexlerová (5:4 z pohledu Hodonína). Do 20. minuty byl průběžný stav 5:1 pro vítězky, které se nakonec na výraznou výhru ani moc nenadřely. Co jim k tomu stačilo? Dobře bránit před vlastní brankou a po hrubicích a technických chybách soupeřek (a že jich bylo dost!) vyrážet do skvěle sehraných trháků, ze kterých nakonec padla většina branek!
Co bylo na straně Hodonína pozitivní? Snad jen to, že v průběhu zápasu se v brance vystřídaly všechny tři gólmanky: Barbora Zichová, Patrícia Rehušová a Tereza Novotná!
VÝSLEDEK – PLAY-OUT, 1. KOLO:
Handball PSG Zlín – HK HODONÍN 28:17 (15:10)
Statistika utkání:
Nejvíce branek: Karolína Ševčíková 5, Michaela Daňková 4/2, Michaela Sekulová 4 – Nikola Kalinová 4/2, Sára Drexlerová 3,
vyloučení: 4:0,
sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2,
hráno bez diváků.
Výsledek druhého zápasu skupiny play-out:
Písek – Plzeň 22:22 (13:11)
Ve druhém kole se HK HODONÍN představí doma v sobotu 8. května 2021, kdy od 16 hodin nastoupí proti týmu DHC Plzeň.
VÍCE INFORMACÍ PŘIPRAVÍME PRO ČTENÁŘE NOVÉHO SLOVÁCKA Z MOL LIGY DO ČÍSLA 10, KTERÉ VYCHÁZÍ V ÚTERÝ 11. KVĚTNA 2021!