Sport

DOMÁCÍ SOKOLOVÉ V KATEGORII DO 35 LET BRALI NAKONEC PRVNÍ FLEK!

Středa Srpen 30, 2023
673
Momentka z letošního turnaje v malé kopané, který pořádala TJ Sokol Čejkovice. (Foto: zdroj – TJ Sokol Čejkovice)

ČEJKOVICE – Již 13. ročník Mezinárodního turnaje v malé kopané pořádali funkcionáři a obětavci z TJ Sokol Čejkovice. Opět se hrálo ve dvou kategoriích (do 35 let a nad 35 roků), když v té první se nakonec z prvenství radovali domácí Sokolové.

Je velká škoda, že byla letos slabší účast týmů, neboť do vinařské obce v den konání Dne otevřených sklepů zavítalo v rámci dvou kategorií jen sedm týmů, přičemž v předchozích ročnících jezdilo kolem dvanácti mančaftů!

KATEGORIE DO 35 LET:

1/ TJ SOKOL ČEJKOVICE,

2/ TJ SOKOL PLZEŇ-LETKOV (obec Letkov je v okrese Plzeň-město a má 870 obyvatel),

3/ FC KÁTOV (Slovensko) a

4/ ČEJČ.

Nejlepším hráčem této kategorie vyhodnotili pořadatelé z Čejkovic domácího Filipa Dvořáka a brankářem Josefa Víta (TJ Sokol Plzeň-Letkov).

KATEGORIE NAD 35 LET:

1/ TJ SOKOL PLZEŇ-LETNÁ,

2/ TJ SOKOL PLZEŇ-LETKOV,

3/ BRNO.

Tady byl vyhlášený nejlepším gólmanem Pavel Ullmann (TJ Sokol Plzeň-Letkov) a hráčem Stanislav Žák, který startoval za tým TJ Sokol Plzeň-Letná.

„Letošní účast byla trošku slabší než jsme byli zvyklí oproti minulým ročníkům, ale nemám tušení, čím to bylo. Počasí nám nakonec vyšlo, i když byla nejdříve nad Čejkovicemi kratší sprška, v průběhu samotného turnaje se ale paní Příroda již „umoudřila“. I letos se tato naše akce propojila s Dnem otevřených sklepů, takže jsme mohli přivítat autobus z Plzně s cca 30 návštěvníky. Celý turnaj odřídil pan Igor Zima z Hodonína. Hrálo se ve dvou kategoriích dvoukolovým systémem a jsme rádi, že v kategorii do 35 let se prosadil na první příčku náš tým,“ řekl starosta TJ Sokol Čejkovice ZDENĚK PAZDERKA.

(red.)

Štítky:

sport