Zprávy

DALŠÍ VYSOKÁ VÝHRA NAFTAŘŮ Z HODONÍNA!

Pondělí Červenec 18, 2022
845
Ilustrační foto z regionálního fotbalu. FK Hodonín v pruhovaných dresech. (Foto: archiv webu ISLOVÁCKO.CZ)

HODONÍN – Svěřenci kouče Pavola Švantnera opět naplno bodovali, když v sobotu před obědem zvládli druhý přípravný duel letní sezony na kvalitně připraveném pažitu v obci Ladce.

Soupeřem fotbalistů Hodonína byl třetiligový tým FK Beluša, který tento název nese od roku 2020, když předtím se jmenoval TJ KOVO BELUŠA. Tento celek z okresu Púchov (obec má něco málo přes 6 000 obyvatel) hraje 3. ligu – skupinu Západ a v sezoně 2018-2019 ji dokonce vyhrál, ale kvůli nedostatku financí účast ve 2. lize odmítl!

Pro Hodonín to byl kvalitní soupeř, který vystoupení Jihomoravanů hodnotil velmi pozitivně, když ústy svých funkcionářů bylo často slyšet na adresu hostů jen slova samé chvály!

PŘÍPRAVNÁ KOPANÁ

FK BELUŠA – FK HODONÍN 0:3 (0:1)

Branky: Jakub Kosorin, Tibor Jáger a David Kotásek.

„Určitě to pro nás byla velmi dobrá prověrka. První půle byla dosti vyrovnaná, dvě šance jsme měli my, ale pozadu nezůstal ani soupeř, ovšem v koncovce nebyl úspěšný. My jsme dali první branku po pěkném centru Davida Helíska, který zúročil přesnou polovysokou ranou Jakub Kosorin. Ve druhé půli jsme tým prostřídali, ta kvalita na naší straně trochu opadla, přesto jsme ještě paradoxně dvakrát skórovali. Vystřídali jsme až na dva hráče v podstatě dvě jedenáctky a já mám radost, že všichni, co dostali šanci se předvést, odvedli v rámci možností maximální výkon,“ hlásil po duelu webu ISLOVÁCKO.CZ spokojený kouč Hodonína PAVOL ŠVANTNER.

Nováček 3. ligy – FK HODONÍN – se ve středu 20. července utká ve třetím přípravném zápase letošní letní přípravy na hřišti ve Zbýšově s druholigovým Vyškovem!

(red.)

Štítky:

sport