BZENEC DOSTAL VE STŘEDEČNÍ DOHRÁVCE DIVIZE E POŘÁDNÝ NÁŠUP!

Čtvrtek Duben 20, 2023
767
Fotbalisté TJ Slovan Bzenec. (Foto: zdroj – facebook klubu TJ Slovan Bzenec)

BZENEC – V divizi E se ve středu dohrávalo jedno utkání z minulého 18. kola, ve kterém domácí Slovan Bzenec hostil fotbalisty z Přerova. Domácí Okurkáři jsou sice v tabulce na poslední, 14. pozici, to jich ale nějak moc netrápí, neboť zajisté dobře vědí, že po skončení tohoto ročníku bude ze tří moravských divizí (D, E a F) padat do Krajského přeboru pouze JEDINÝ TÝM, a to ten, který získá na posledním místě ze tří divizních skupin nakonec nejméně bodů.

Teď je pro vaši informaci situace taková, že by se poroučel AFC Humpolec, jenž v divizi D nasbíral zatím 7 bodů, přičemž další dva poslední celky z divize E (TJ SLOVAN BZENEC) a z divize F (TJ Břidličná) mají nyní 13 bodů.

Utkání s Přerovem nakonec přineslo hostům jasné tři body po vysoké výhře v poměru 4:0, když domácí gólman Daniel Frydrych poprvé inkasoval v závěru první půle. Na další tři branky stačilo hostům pouhých devět minut druhé půle v časovém rozmezí mezi 60. – 69. minutou!

V dalším kole se BZENEC představí opět svým věrným fanouškům, a to v SO, 22. dubna, kdy od 16 hodin přivítá tým HFK Olomouc.

DOHRÁVKA 18. KOLA DIVIZE E

TJ SLOVAN BZENEC – 1. FC VIKTORIE PŘEROV 0:4 (0:1)

Góly: 42. Martin Repček, 60. z penalty Viktor Kocian, 64. Petr Mirvald, 69. David Kašpárek,
žluté karty: Daniel Frydrych, Robert Janás, Petr Kasala – David Kašpárek,
řídili: David Šimoník – Ondřej Vlk a Michal Gasnárek,