Sport

ZÁPAS REPREZENTACÍ ŽEN VE FUTSALU MEZI ČESKEM A SLOVENSKEM UVIDÍ O NEJBLIŽŠÍ NEDĚLI DIVÁCI V HALE TEZA HODONÍN!

Úterý Leden 23, 2024
531
Na snímku je trojice hráček FC TANGO Hodonín (Klára Horáčková, Sabina Pavková a Tereza Kubicová), které se dostaly do širší reprezentační nominace českého výběru. (Foto: archiv klubu FC TANGO Hodonín)

HODONÍN – Futsalová reprezentace žen Česka pod novým trenérem Tomášem Štverákem má za sebou loňské říjnové soustředění na Kladně ve středních Čechách a o čtvrtém lednovém víkendu ji čekají hned dva přátelské zápasy s našimi východními sousedy, tedy týmem ze Slovenska.

V sobotu 27. ledna se oba reprezentační týmy utkají v MŠH v Senici (začátek je v 19 hodin), o den později bude odveta ve víceúčelové sportovní hale TEZA HODONÍN s tím, že v NEDĚLI 28. LEDNA se začíná již v 17 hodin!

„Už se nemůžu dočkat ostrých zápasů! Jak teď jezdím každý týden po ligových turnajích žen, musím říct, že mi lehce chybí ta klubová trenéřina. Na druhou stranu práce okolo reprezentace je hodně, i když tato nemusí být zvenku až tak moc viditelná. Tento rok máme zatím naplánováno sedm akcí a proto jsem rád, že se nám ten kolotoč v roce 2024 konečně rozjíždí, a to hned zápasy s možná největším rivalem,“ řekl pro web Svazu futsalu (SF) ČR nový lodivod na lavičce žen Česka TOMÁŠ ŠTVERÁK.

„Jsme rádi, že toto utkání nám SFČR svěřil! Pravděpodobně hrála roli i vzdálenost od slovenských hranic a zřejmě i naše pěkná a vyhlášená sportovní hala. Věřím, že si naši futsaloví diváci najdou cestu na toto utkání, ve kterém by se měla představit i naše Tereza Kubicová, jenž se dostala do hlavní nominace kouče Tomáše Štveráka. Tímto si vás dovolím na tento nedělní souboj pozvat, začíná se v 17 hodin, vstupné je symbolické, a to 50 Kč,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ šéf klubu FC TANGO Hodonín JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

(red.)