Sport

VYDAŘENÝ TURNAJ LEGEND V TENISU SE ODEHRÁL V HODONÍNĚ!

Pátek Červen 28, 2024
779
Vítězná dvojice z turnaje v tenisu – Cyril Blahůšek (vpravo) s Ladislavem Šeďou. (Foto: archiv pořadatelů)

HODONÍN – Na obnovených kurtech u Zimního stadionu v Hodoníně (nyní jsou tady dva kurty, dříve byly čtyři) se v pátek 21. června uskutečnil Turnaj hokejových a fotbalových legend z okresního města na řece Moravě ve čtyřhře tenisu, kterého se zúčastnili celkem 4 dvojice: na vydařenou akci zavítali tyto bývalé sportovní osobnosti Hodonína (abecedně) – Cyril Blahůšek (řečený OBÁVANÝ), Jiří Heleší (PANČO), Zdeněk Melichar (ČELSA), Václav Pátek (VAJT), Ladislav Polesný (ŠEĎA), Jaroslav Stalčík (STALČA), Petr Úlehla (ÚCHYN) a Karel Veselý (VESELKA).

Byl to 1. ročník, ve kterém nakonec z celkového vítězství se radovala dvojice Blahůšek s Polesným. Jak nám prozradili pořadatelé, tak obdobný turnaj se na hodonínské tenisové kurty vrátí již o jednom pátku v září letošního roku!

Připravili jsme pro všechny zúčastněné pravou slováckou zabíjačku díky výbornému kuchaři Josefu Hlavačkovi (FÁFINOVI) a já pevně věřím, že se v průběhu letošního září znovu tady u hodonínského zimáku sejdeme, abychom podobně úspěšnou akci zopakovali k maximální spokojenosti. Naše poděkování patří všem zúčastněným,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ ZDENĚK KRÁLÍK (alias MICOŇ), správce kurtů, které patří pod TEZU Hodonín.

(red.)

Štítky:

sport