Sport

TĚŽKÝ VILÁGOŠ JIHOMORAVANEK NA HANÁCKÉ PALUBOVCE V OLOMOUCI!

Středa Leden 24, 2024
583
Momentka z letošního domácího zápasu házenkářek Hodonína (modré dresy) v MOL lize. (Ilustrační foto: Jaroslav Kolísek)

HODONÍN – Házenkářky Hodonína jako nováček MOL ligy stále hledají svou sportovní tvář a herní pohodu, ovšem ke spokojenosti je pořád nesmírně daleko! I proto drží hodonínský celek poslední místo tabulky s pouhými dvěmi body a ani sobotní duel v Olomouci tuto situaci nevylepšil, ba právě naopak.

Opět množství technických chyb na straně hostujících hráček, katastrofální hra obrany a pokud byly nějaké zajímavé šance, tak v brance Hanaček stála velmi kvalitní gólmanka Michaela Polášková.

POZVÁNKA:

HK HODONÍN v 15. kole hostí doma v hale TEZA Hodonín v sobotu 27. ledna od 16:30 hodin Severočešky z klubu DHK Baník Most!

MOL LIGA – 14. KOLO

* DHK ZORA OLOMOUC – HK HODONÍN 40:24 (20:12)

Nejvíce branek: Monika Machačová 10, Iva Malinová 5, Nikola Jansová 4/2 – Nikola Kalinová 8/2, Bára Krejčíková 5, Sára Drexlerová 3/1, Veronika Štipčáková 3,

sedmimetrové hody: 6/2 – 3/3,

vyloučení: 2:3,

řídily: Kateřina Fialová a Marta Sovová.

„My jsme už od samého počátku začali ztrácet, a to zejména v obraně, kde jsme nebyli schopni ubránit hráčky Olomouce zejména při hře jedna na jednu! V útočné fázi jsme pak naráželi na výborně chytající brankářku Poláškovou. Ten zápas pro nás prostě nebyl vůbec dobrý, nic se nám nedařilo a chceme hodně rychle na něj zapomenout. Do sobotního domácího souboje s Mostem chceme nastavit nějaké dílčí cíle na zlepšení hry v obraně, takže doufám, že náš výkon před domácími fanoušky bude mít lepší parametry,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ trenér hodonínských házenkářek JIŘÍ HAVLÁT.

(red.)

Štítky:

sport