Sport

TANEČNÍ KLUB CLASSIC HODONÍN SI NEDÁVNO PŘIPOMNĚL TŘICET LET OD SVÉHO ZALOŽENÍ!

Čtvrtek Červenec 20, 2023
1359
Z vystoupení taneční přípravky Baby klubík, která funguje při TK Classic Hodonín. (Foto: archiv klubu TK Classic Hodonín)

HODONÍN – V pátek 23. června 2023 ožil sál Evropa v Hodoníně tancem. TK Classic při SVČ Hodonín, z.s. zde totiž uspořádal zakončení poloviny sezony a současně také zavzpomínal na 30 let od založení tohoto klubu.

Classic gala show 2023 se zúčastnili jak současní, tak i bývalí členové klubu, kteří v nedávné i dávnější minulosti reprezentovali hodonínský taneční sport po celé české republice, ale i v zahraničí. Podvečerní program zahájil krátkou vzpomínkou na začátky jeden ze zakladatelů klubu Antonín Koplík. Pak se již na parketu střídalo jedno taneční vystoupení za druhým. Od nejmenších začínajících členů Baby klubíku, přes členky sekce Latino girls I. a II., dále současné dětské a juniorské taneční páry, ukázky PRO AM tance (profesionální tanečník – amatérská tanečnice), latino ladies až po exhibiční vystoupení pro tuto akci složených párů bývalých úspěšných členů klubu.

Tříhodinový program v rytmech samby, chachy, rumby, jive, waltzu, valčíku, foxtrotu, tanga, pasodoble zakončilo společné vystoupení klubových trenérů a starších členů klubu na rozverné téma Pomády. Po celou dobu tříhodinového programu se diváci (rodiče členů, současní i bývalí členové a hosté) příjemně bavili a svým potleskem odměnili všechny vystupující. Součástí byla rovněž výstavka fotografií navozující průřez 30 let klubu, u které si mnozí přítomní zavzpomínali na své klubové působení. Obnovené Classic gala show připravily a zorganizovaly trenérky Klára Adamová, Klára Chovančíková a Barbora Tomíková, moderátorsky provázel celým večerem ostravský tanečník Marek Kypús, jenž byl s hodonínským klubem rovněž po určitou dobu svázán.

Nyní se již můžeme těšit na Classic gala show 2024 a současně pozvat všechny zájemce o tanec jako takový: o tance latinskoamerické a standardní pro děti ve věku 6-15 let, mládež až po dospělé do jednotlivých kroužků a kurzů. Nabídku najdete na f: Taneční klub Classic Hodonín.
Těší se na vás členové i trenéři, kteří vám tímto přejí hezké léto a příjemnou dovolenou,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ šéf klubu TK Classic Hodonín STANISLAV CHOVANČÍK.

(red.)

Štítky:

sport