REGIONÁLNÍ FOTBAL: NAFTAŘI JEN REMIZOVALI, RATÍŠKOVICE CHYTLY DEBAKL!

Středa Březen 20, 2024
677
Z letošní regionální kopané. (Ilustrační foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Dnes (20. března) je první jarní den a fandové fotbalu na Hodonínsku mají za sebou první letošní zápasy svých týmů v rámci jižní Moravy. MSFL a divizní soutěže začaly o týden dříve, takže tady jsou odehraná již dvě kola v tomto kalendářním roce.

MSFL – 19. kolo

Hodonín získal pouze bod na hřišti Frýdlantu nad Ostravicí, takže nyní je v tabulce 3. ligy na deváté pozici se ziskem 27 bodů.

VÝSLEDKY:

* 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí – FK Hodonín 1:1 (1:1), góly: 38. Petr Literák – 42. Martin Holek, ŽK: Jaroslav Juříček (2x), Petr Literák – Ondřej Sukup, Lukáš Hamrle, Adam Dunda, ČK: v 86. minutě ji po druhé žluté dostal domácí Jaroslav Juříček, 248 diváků, Hranice – Hlučín 0:0, 416, Bohunice – Start Brno 3:0 (2:0), 650, Třinec – Karviná B 2:1 (1:1), domácí dali vítězný gól v 89. minutě z PK – René Dedič, 381, Frýdek-Místek – Zlínsko 1:2 (0:0), 309, Uherský Brod – Slovácko B 1:0 (0:0), 315, Blansko – Zlín B 2:1 (0:1), rozhodnutí přišlo v 93. minutě – branku dal Martin Sedlák, 157, Ostrava B – Uničov 2:1 (0:0), 320, Znojmo – Rosice 2:0 (1:0), 200.

DIVIZE E – 17. kolo

* SFK ELKO Holešov – TJ Slovan Bzenec 0:1, ve 24. minutě dal branku Petr Kasala, NEDOHRÁNO! Hlavní sudí Jan Krupa utkání po první půli předčasně ukončil pro tragédii v hledišti – náhlá smrt hostujícího fanouška!

KRAJSKÝ PŘEBOR – 17. kolo

Ostudná porážka Baníkovců z Ratíškovic, Vinaři z Mutěnic ztratili výhru v samém závěru, i když po 11 minutách vedli 2:0!

VÝSLEDKY:

* SK Olympia Ráječko – FK Baník Ratíškovice 5:0 (4:0), 22. a 26. Jakub Sedlák (obě z penalt), 8. Michal Zouhar, 39. Jan Horáček, 82. Radim Chyla, 200, FK Mutěnice – TJ Rajhradice 3:3 (2:1), 7. Radim Holešinský, 11. Patrik Petrucha, 83. Lukáš Koplík – 42. vlastní (Stanislav Koutský), 81. a 90. Tomáš Vavera, ŽK: 5:4, v 84. minutě opustil nuceně zelený pažit domácí Stanislav Koutský po druhé ŽK, 115.

1. A TŘÍDA, SKUPINA B – 15. kolo

Tady překvapil odevzdaný výkon rohateckého Slavoje Na Zelničkách v Hroznové Lhotě a už naopak nepřekvapil další gólový nářez pro beznadějně poslední Valtice.

VÝSLEDKY:

* TJ Sokol Hroznová Lhota – TJ Slavoj Rohatec 3:0 (1:0), 6. a 59. Aleš Radmil (druhá branka byla z PK), 75. Miroslav Falešník, 295, FK Agro Vnorovy – SK BRITTERM Kozojídky 0:1 (0:0), 74. Bohumil „BOB“ Vardan, 451, FK Baník Dubňany – FC Veselí nad Moravou 1:0 (1:0), 35. Jiří Jüstel, 250, MFK Vyškov B – SK Šlapanice 2:0 (1:0), TJ Slavoj Velké Pavlovice – TJ Viktoria Želešice 0:1 (0:0), 1FK Družstevník Nikolčice – FK Renocar Podolí u Brna 1:2 (0:0), TJ Sokol Troubsko – FK Valtice 10:0 (4:0).

1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 15. kolo

Dva vedoucí týmy tabulky (Kyjov a Šardice) v prvním jarním kole nezaváhaly. Padlo hodně branek, z čehož měli přirozeně velkou radost hlavně fanoušci fotbalu – 23 gólů, přitom hned ve dvou utkáních branka nepadla!

VÝSLEDKY:

* TJ KOVO Ždánice – FK Šardice 0:1 (0:1), jedinou branku dal po třech minutách hostující Stanislav Čížek, sudí Michal Weiss tasil celkem devět ŽK (4:5), navíc ČK ukázal v 77. minutě domácímu Jakubovi Počtovi, 250, FK Baník Ratíškovice B – SK Uhřice 3:3 (1:1), 33. Jiří Šťavík, 80. Petr Macek, 85. Sebastian Toman – 41. Dominik Svoboda, 72. Tomáš Galia, 90. z penalty Jan Rotrekl, 150, TJ Sokol Tvrdonice – FK Milotice 0:0, 80, FK Blatnice pod Svatým Antonínkem – TJ Sokol Kostice 0:0, 100, SK Spartak Svatobořice-Mistřín – TJ Velké Bílovice 2:1 (0:1), 59. a 81. Pavel Nauš – 24. Filip Kocák, 100, FK Moravská Nová Ves – FC Kyjov 1919 3:5 (2:2), 35. Lukáš Daniel, 43. Ladislav Kalay, 83. David Zelenka – 19. a 39. Petr Eliáš, 51. a 77. Matěj Hynčica, 47. Karel Tomek, 112, TJ Jiskra Strážnice – TJ Sokol Velké Němčice 5:0 (3:0), 36. Peter Kos, 39. Jakub Nedorostek, 43. Petr Otevřel, 62. z PK Marek Biskupič, 74. Pavel Harašta, rozhodčí Martin Ťok tasil dvě ČK – v 78. minutě ji viděl Michal Frank a v 80. minutě po druhé žluté Michal Šťastný (oba VN).