Zprávy

PREMIÉRA NOVÉMU KOUČI BANÍKU HODONÍN VŮBEC NEVYŠLA!

Čtvrtek Listopad 10, 2022
535
Na snímku nový kouč hodonínského Baníku Aleš Bachánek. (Foto: web klubu SHKM Baník Hodonín – Adam Krátký)

HODONÍN – V Hodoníně skončil předčasně kouč Radko Křivinka a tak se čekalo, jak si povede na jihu Moravy nový kormidelník Aleš Bachánek, který přišel k mužstvu den před zápasem s Havlíčkovým Brodem.

Zápas jeho svěřencům ale vůbec nevyšel, když po sedmnácti sekundách Baníkovci poprvé inkasovali po trefě Eklunda – 0:1! V páté minutě to bylo již z pohledu domácího souboru 0:2 a protože u vítězů měl střeleckou fazonu Moučka, který se trefil hned třikrát, o vítězi středečního duelu nebylo pochyb.

V brance Hodonína začal Martin Holík, kterého ale již ve 14. minutě vystřídal kolega z lavičky Ondřej Dolíška. Po této porážka klesl hodonínský Baník na samé dno druholigové tabulky (tedy na 11. pozici) a opět je v nemilé situaci, ve které se nacházel v úvodu této hokejové sezony.

Hlasy trenérů v tomto článku chybí pro poruchu technického zařízení přehrávače, za což se našim čtenářům omlouváme!

2. HOKEJOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 14. KOLO

SHKM BANÍK HODONÍN – BK HAVLÍČKŮV BROD 2:6 (1:4, 1:2, 0:0)

Góly a přihrávky: 16. Martin Vyrůbalík (Peš), 25. David Janás (Popelka, Matějka) – 1. Nills-Olof Ossian Eklund (Kopic), 5. Tomáš Mlynář (Čermák, Voříšek), 8. Jaroslav Moučka, 14. Jaroslav Moučka (Dvořák, Kopic), 36. Jaroslav Moučka (Valášek, Kopic), 36. Marek Tecl (Mlynář, Cachnín),

vyloučení: 7:7,

využití: 1:4 (!),

v oslabení: 0:1,

střely na branku: 28:27,

rozhodovali: Šico – Mikšík a Kučera,

777 fanoušků.

Další zápas sehraje SHKM BANÍK HODONÍN v sobotu 12. listopadu 2022 na ledě Valachů ve Valašském Meziříčí. První buly bude vhozeno v 17 hodin!

(red.)

Štítky:

sport