Sport

POHLEDY DO FOTBALOVÝCH KLUBŮ HODONÍNSKA, KTERÉ STARTUJÍ V 1.A TŘÍDĚ!

Neděle Únor 7, 2021
1382
Ilustrační foto je z regionální podzimní kopané. (Autor: Jaroslav Kicl)
REGION – Tentokráte se zaměříme na šest fotbalových týmů z Hodonínska, které hrají krajskou 1.A třídu, skupinu B.
– BANÍKOVCI z Dubňan jsou po nedohraném podzimu 2020 na třetí pozici s tříbodovou ztrátou na první Veselí nad Moravou, ovšem o možném postupu do kraje se ve čtvrtém největším městě regionu nemluví. „Teď to není momentálně na pořadu dne, navíc před Vánocemi 2020 jsme to tak zhodnotili i s vedením oddílu, vždyť dvě minulé sezony se Baník zachraňoval! Oddíly z Veselí nad Moravou a Lednice (jinak první dva týmy tabulky – pozn. red.) jsou v budování týmu trošku dál než my teď,“ řekl NOVÉMU SLOVÁCKU trenér družstev mužů FK Baník Dubňany ZDENĚK HORÁK.
– SLAVOJ z Rohatce měl často problémy poskládat do zápasu sestavu, neboť celek pronásledovaly častá zranění a nemoci, takže v posledním utkání podzimu před přerušením z důvodu koronaviru doma se Šlapanicemi (výhra 3:1) se muselo neskutečně lepit alespoň základní složení kádru. „Zbylo nám jen deset hráčů, navíc jeden z nich nastoupiul zraněný, takže v podstatě devět fotbalistů. Jsem rád, že se obětoval a do branky nastoupil 44letý Jaroslav Kouřil, který nakonec slavil s mužstvem výhru a já mu ještě jednou chci moc poděkovat: JARO, VELKÝ DÍK!,“ prozradil našemu médiu kouč Rohatce PETR DOLEŽAL.
– FK Z MILOTIC řeší pro změnu nečekaný odchod kouče Petra Dobeše, který skončil na vlastní žádost. „Jarní část této sezony případně dokončíme z vlastních řad, protože z různých důvodů odmítli u nás trenérský post Tomáš Pochylý, Jaroslav Holeček či Vladimír Malár. Nového trenéra bychom chtěli představit před startem nastávající sezony 2021-2022,“ hlásí záložník a navíc člen VV klubu FK Milotice RADEK KUNDRATA.
Ilustrační foto je z regionální podzimní kopané.
(Autor: Jaroslav Kicl)
DALŠÍ INFORMACE Z KUCHYNÍ FOTBALOVÝCH TÝMŮ 1.A TŘÍDY NAJDETE V NOVÉM SLOVÁCKU, KTERÉ BUDE V PRODEJI OD
ÚTERÝ 16. ÚNORA 2021!