Sport

PO ROCE UVIDÍ HODONÍN OPĚT BENEFIČNÍ FOTBALOVOU EXHIBICI!

Pátek Červen 9, 2023
753
Plakát na benefiční fotbalovou parádu, která se uskuteční na NESYTU v Hodoníně v sobotu 24. června 2023. (Zdroj: fotbalový klub FC NESYT Hodonín)

HODONÍN – Již 4. ročník tradiční fotbalové exhibice připravují funkcionáři z klubu FC NESYT Hodonín. Právě na hřišti NESYTU, který je jednou ze čtvrtí okresního města, se odehraje o čtvrté červnové sobotě zajímavé klání v kopané, ve kterém se představí FC NESYT Hodonín, účastník 3. A třídy na Hodonínsku a druholigoví hokejisté z klubu SHKM Hodonín. Ti loni jako nováček 2. ligy brali nakonec solidní osmé místo a už nejednou ukázali, že se velmi dobře rozumí nejen s hokejkou, ale i s míčem.

Takže nezapomeňte si ve svém diáři poznamenat SOBOTU, 24. ČERVNA 2023, ČAS OD 17 HODIN, HŘIŠTĚ KLUBU NESYT HODONÍN!

„Na zajímavou letní akci se vždy na NESYTU moc těšíme, a nebude to jinak ani letos. Vybrané penízky z této benefice poputují pro základní školu „U Červených domků“ v Hodoníně, tedy pro dobrou věc! Bude opět bohatá tombola, určitě bude stát za vaši pozornost hokejka podepsaná hodonínským rodákem, obráncem České reprezentace a pražské Sparty Michalem Kempným, která bude hlavní cenou v naší tombole. Takže už teď se na vás moc těšíme!,“ láká na příjemně strávené červnové sobotní odpoledne v prostorách hodonínského NESYTU sekretář klubu MARTIN MĚCHURA.

(red.)

Štítky:

sport