Zprávy

NOVÁČEK DOMA ZVLÁDL DUEL S TÝMEM Z VYSOČINY!

Pondělí Říjen 3, 2022
550
Ze třetiligového zápasu Hodonína (pruhované dresy) s Vrchovinou z Nového Města na Moravě (2:0). (Foto: Jaroslav Kolísek)

HODONÍN – Hodonínští Naftaři brali nakonec tři třetiligové body, ale určitě to nebyl duel, který by zvedal fanouška ze sedadla! Vítězům vyšli dvě akce, které skončily gólem a nikdo se již nebude ptát, po jakém výkonu se připisovaly body do tabulky třetí ligy.

První akce spatřila světlo světa v 17. minutě, kdy byl po úniku faulovaný v pokutovém území protivníka Patrik Švantner (tím kdo se provinil proti pravidlům, byl hostující záložník Petr Duda) a z nařízené penalty poslal Naftaře bezpečně do vedení stoper Patrik Dressler – 1:0.

Po přestávce po centru střídajícího Jakuba Pazdery dobře připravený a mířící Petr Bohun střílel od levé tyče do branky – 2:0.

Výhra Hodonína patří do kategorie zasloužených, přičemž sok z Vysočiny zrovna mnoho fotbalové krásy na jihu Moravy nepředvedl, a i proto odjížděl k domovu bez bodového zisku. Po delší době nastoupil po zranění domácí kanonýr Martin Holek, který už je v intenzivním tréninku a realizační tým věří, že se brzy vrátí s ním i jeho střelecká pohoda.

Po utkání mě překvapila reakce hostujícího trenéra LUKÁŠE MICHALA, který na prosbu o zhodnocení zápasu jen řekl: „Nic vám k tomu neřeknu,“ a odkráčel nespokojeně do útrob stadionu!

MSFL (3. FOTBALOVÁ LIGA) – 9. KOLO

FK HODONÍN – SFK VRCHOVINA (NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ)

2:0 (1:0)

Branky: 17. z penalty Patrik Dressler, 73. Petr Bohun,

žluté karty: Ondřej Sukup, Jakub Pazdera, Radek Smékal, Patrik Dressler – Petr Šmída, Petr Duda,

rozhodovali: Michal Grečmal – David Poláček a Michal Gasnárek,

delegátem byl: Stanislav Vacula,

199 diváků.

SESTAVA FK HODONÍN:

Martin Petráš – David Helísek, Patrik Dressler, Adam Dunda, Ondřej Sukup – Peter Fila (93. Václav Raisigl) – Petr Bohun, Patrik Švantner, Libor Bobčík, Tibor Jáger (55. Radek Smékal) – Martin Holek (62. Jakub Pazdera).

„S body spokojenost. Věděli jsme, že nás čeká soupeř, který je z úplně jiného ranku, zkrátka hraje maximálně agresivně, má tam šikovné, rychlé a běhavé hráče, nechtěli jsme je pouštět do hry. Chtěli jsme hrát svoji kombinační hru, ale bylo to těžké, neboť to byl samý souboj, o fotbale se moc nedá mluvit. Byl tam v první půli pěkný náběh, ze kterého se pak kopala penalta a po ní jsme šli do vedení, přesně to jsme chtěli hrát. Kluci to odbojovali, vítězství je zasloužené,“ zhodnotil duel pro web ISLOVÁCKO.CZ kouč Hodonína PAVOL ŠVANTNER.
POZVÁNKA NA DALŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS HODONÍNA!
TEN SE PŘEDSTAVÍ NEJDŘÍVE SVÝM FANOUŠKŮM V SOBOTU 15. ŘÍJNA, KDY NA STADIONU „U ČERVENÝCH DOMKŮ“ PŘIVÍTÁ TÝM Z FRÝDKU-MÍSTKU. VÝKOP JE VE 14:30 HODIN!
(red.)

Štítky:

sport