Zprávy

NOVÁČEK 1. B TŘÍDY NESTAČIL NA ÚČASTNÍKA KRAJSKÉHO PŘEBORU!

Pondělí Srpen 8, 2022
626
Momentka z regionální kopané na Hodonínsku. (Ilustrační foto: Marie Svejkovská)

STARÝ PODDVOROV – Na hody se šlo na Podluží na kopanou, ale jak hlásili i hráči a funkcionáři z tohoto klubu, byl to takový sportovní nadplán! Nováček krajské 1. B třídy totiž uprostřed týdne nečekaně složil v předkole Krajského poháru Vnorovy a tak se hledal náhradní termín pro souboj s Vinaři z Mutěnic. Ti nakonec vyšli vstříc, protože duel se odehrál již v sobotu.

Od samého počátku v něm dominovali hosté, kteří si nakonec vybojovali až moc snadný postup, pro domácí snad z pohledu výsledku až moc kruté, ale i takový bývá někdy fotbal.

Teď je potřeba se soustředit na hlavní sezonu 2022-2023, která oficiálně pro tým z Podluží začíná až tuto neděli 14. SRPNA 2022, kdy od 17:30 hodin hostí doma na staropoddvorovském MARAKANÁ celek SK Spartak Svatobořice-Mistřín!

KRAJSKÝ POHÁR – 1. KOLO

TJ STARÝ PODDVOROV – FK MUTĚNICE 0:7 (0:4), DO 2. KOLA POSTUPUJÍ MUTĚNICE

Góly: 7., 45. z penalty a 57. Marek Mokruša, 33. František Lamáček, 43. Dalibor Koštuřík, 55. Jiří Kabela, 77. Lubomír Kupčík,

ŽK: Lubomír Polák, Dalibor Lukáč, Lukáš Kašík – Adam Šťastný, Martin Schüller,

rozhodovali: Petr Malík (Svatobořice-Mistřín) – Marek Kotýk (Šardice) a Martin Veselý (Dolní Bojanovice),

diváci: 300.

ŘEKLI PO UTKÁNÍ

„Zasloužená výhra Mutěnic. Výsledek je pro nás až krutý, sedm gólů je moc. Dělali jsme však hodně chyb, hlavně vzadu. Mutěnice mají mladý a běhavý tým, Marek Mokruša podal dobrý výkon, dal tři branky. Neměli jsme ten drajv jako ve středu doma proti Vnorovům, dnes mi to připadalo takové odevzdané, ale jsou hody, takže si to rozebereme až v úterý na tréninku. Člověk se na zápas těšil, byl tam asi větší respekt, než bylo potřeba, ale už to je za námi. Musíme to prostě hodit za hlavu a teď se soustředíme na první mistrák nové sezony v neděli 14. srpna, kdy doma přivítáme tým ze Svatobořic-Mistřína,“ hlásil kouč Starého Poddvorova VOJTĚCH MÁLEK.

„Byly to dvě věci, které jsme si řekli na začátku – postup do 2. kola a uhrát nulu, což se nám nakonec povedlo. Takže spokojenost, přitom stále chybí pětice hráčů, kteří patří do základu. Je to Lukáš Koplík, Radim Holešinský, Marcel Čepil, Dominik Hoch a Jakub Chludil a já doufám, že se zdravotní stav našeho kádru zlepší, neboť už o víkendu nás čeká první kolo nového soutěžního ročníku, ve kterém doma v sobotu 13. srpna hostíme od 17 hodin Boskovice,“ řekl trenér Mutěnic MARCEL HOUŠKA.

(red.)

Štítky:

sport