Zprávy

NA STOLNÍ TENISTKY HODONÍNA ČEKÁ V EVROPSKÉM POHÁRU TÝM Z FRANCOUZSKÉ OBCE Le GRAND-QUEVILLY!

Čtvrtek Leden 5, 2023
881
Na snímku je vítěz Českého poháru žen – tým SKST PLUS Hodonín. (Foto: web hodonínského klubu)

HODONÍN – Hodonínské stolní tenistky po vyřazení z Ligy mistryň si alespoň zahrají čtvrtfinále evropského poháru (Europe Cup). Los jim určil celek z francouzské obce Le Grand-Quevilly, která leží blízko města Rouen, což je cca 110 kilometrů severozápadně od Paříže.

Podle kouče hodonínských tabletenistek JAROSLAVA MIKESKY nějaké informace o tomto týmu mají, ale zatím se s ním v zápase ještě nepotkali.

„Bude to určitě těžké dvojutkání, i tak si ale myslím, že máme šanci na postup do semifinále EP. Bude to otevřený boj, my začínáme ve Francii (v úterý 17. ledna od 19:30 hodin), odveta pak bude na hodonínských stolech v PÁTEK 20. LEDNA OD tradičních 18 HODIN ve sportovní hale TEZA na Lipové aleji. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky malého míče z Hodonína a blízkého okolí, aby nás přišli v těžkém mači povzbudit a my jim za to slibujeme maximální sportovní výkon našeho družstva,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ hodonínský lodivod Mikeska.

SKST PLUS HODONÍN nastoupí do zápasů bez Japonky Sakury Mori ve složení Natalie Partyka, Karin Grofová, Markéta Ševčíková a Anna Klempererová, původem z Hradce Králové.

(red.)

Štítky:

sport