KLÍČOVÝ ZÁPAS HODONÍN NEZVLÁDL!

Sobota Leden 30, 2021
1225
HODONÍN – V sobotním utkání MOL ligy v házené žen měl v domácím prostředí velkou šanci na přiblížení se soupeři Hodonín, ale v souboji dvou nejhůře postavených týmů nakonec, musíme to bohužel přiznat, po zásluze oba body putují na západ Čech.
Hodonín znovu zklamal a potvrdil i v tomto souboji, že v současné době prostě kádr na MOL ligu na jihu Moravy není!
Malá naděje svitla domácím ve 21. minutě, kdy Kalinová ze sedmičky srovnala na 10:10, ovšem do konce první půle již domácí ani jednou neskórovaly a poločas prohrály o šest gólů!
Ve druhé půli to byla ze strany poraženého týmu už jen házenkářská křeč, takže nováček z krajského města západu Čech si připsal další dva body (nyní má v neúplné tabulce celkem 5 bodů) a na Jihomoravanky má náskok již pětibodový. K Hodonínu se tak bodově přiblížil Zlín, který má ve svém držení tři MOL ligové body.