Sport

HÁZENKÁŘKY HODONÍNA SI PORADILY S LIGOVÝM TÝMEM Z RAKOUSKA

Neděle Srpen 25, 2019
822
V PŘÍPRAVĚ SI HÁZENKÁŘKY HODONÍNA PORADILY S LIGOVÝM TÝMEM Z RAKOUSKA

Hodonín – V další přípravě hostily MOL ligové házenkářky HK Hodonín celek nejvyšší rakouské soutěže – ROOMZ HOTELS ZV WR. NEUSTADT.

Hodonín v domácím prostředí začal dobře, když se ujal vedení 8:3 (10. minuta), za dalších dvacet minut čisté hry dal ale jen tři branky, takže do poločasu vedl jen o tři góly.

Po přestávce se soupeřky dokázaly dotáhnout na remízu 11:11, a to pouze po třech minutách. Postupně ale nováček nejvyšší česko-slovenské soutěže převzal otěže zápasu do svých rukou a nakonec bral zaslouženě výhru o sedm branek.

V brance Hodonína se představily všechny tři gólmanky, střelecky se dařilo Begalové (5) a Višňovské (4). Mezi střelkyně se nezapsala pouze jediná hráčka, a to Kratochvílová. (pol)

VÝSLEDEK:
HK HODONÍN – ROOMZ HOTELS ZV WR. NEUSTADT 27:20 (11:8)

Nejvíce branek za poražené: Viktoria Kaiser 6, Lisa Heidinger 4, rozhodovali: Petr Směja a Jaroslav Henych, 40 diváků.

SESTAVA A BRANKY HK HODONÍN:
Iveta Blažková, Barbora Hanzalíková, Barbora Zichová – Aneta Begalová 5, Petra Jadamíková 2, Andrea Jastrábová 3, Nataálie Gärtnerová 1/1, Šárka Pospíšilová 3, Nikola Kalinová 3/1, Hedvika Nováková 1, Kateřina Kratochvílová, Simona Višňovská 4, Tereza Vysloužilová 3, Alexandra Shemetova 2. Trenér: Tomáš Bárta.