Zprávy

FUTSALOVÍ MLADÍCI Z ČESKA A SLOVENSKA SI TO ROZDAJÍ V HODONÍNĚ!

Úterý Únor 7, 2023
570
(Zdroj: archiv klubu FC TANGO Hodonín)

HODONÍN – Dva přípravné zápasy ve futsalu mladíků z Česka a Slovenska v kategorii U19 se připravují na příští týden do hodonínské haly TEZA. Hlavním pořadatelem této akce je futsalová asociace ČR za podpory hodonínského klubu FC TANGO Hodonín, který se na dvoudenním klání podílí jako spolupořadatel.

V úterý 14. února se hraje v hale na Lipové aleji v Hodoníně první zápas večer od 19:30 hodin, o den později bude odveta, ale již v dopoledních hodinách, konkrétně od 11 hodin.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NAŠE FUTSALOVÉ NADĚJE!

„Jsme rádi za důvěru ze strany vedení futsalové asociace Česka, která nám umožnila spolupořadatelství této dvoudenní akce. Nebude to určitě nic jednoduchého, ale my máme s podobnými akcemi už nějaké zkušenosti. Navíc v klubu TANGO Hodonín jsou spolehliví funkcionáři, o které se v podobných případech můžu bez obav opřít a tak pevně věřím, že vše proběhne bez problémů. Jinak po sportovní stránce doufám ve kvalitní mládežnický futsal, ve kterém se představí dva sousední státy a já věřím, že si po dva dny najde cestu do haly TEZA v Hodoníně hodně příznivců mládežnického futsalu,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ šéf hodonínského klubu JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.

(red.)

Štítky:

sport