Zprávy

FOTBALISTÉ KOZOJÍDEK MAJÍ ZE ZIMNÍ PŘÍPRAVY SKALP ROHATCE A BUCHLOVIC, PODSTATNÉ BUDOU ALE VÝKONY A VÝSLEDKY V JARNÍ ČÁSTI 1. B TŘÍDY!

Pondělí Březen 6, 2023
825
Na snímku je tým SK Kozojídky – podzim 2022. (Foto: Jaroslav Kicl)

KOZOJÍDKY – Jsou sice favoritem, ale stále se dívají na podzimní tabulku s pokorou! Řeč je o fotbalistech týmu SK Kozojídky, který je po podzimní části lídrem 1. B třídy (skupina C), když nasbíral celkem 34 bodů, druhé Šardice mají 28 bodů a třetí Velké Bílovice 26 bodů. Zřejmě mezi touto trojicí se tak rozhodne, kdo od další sezony vstoupí do společnosti celků 1. A třídy.

Přitom Kozojídky v zimní přípravě šlapou, když již dokázaly porazit například účastníka 1. A třídy jihu Moravy, Slavoj Rohatec, 4:2, i když do poločasu prohrávaly 0:1 nebo mají skalp ze zápasu s týmem Buchlovic (4. celek 1. A třídy Zlínského kraje), který porazily přesvědčivě 4:1!

„Zimní příprava je taková klasická – jsme prostě amatérský tým, a ani v jednom ze tří přípravných zápasů jsme se bohužel kompletně nesešli! Mě to osobně zlobí, rozumím tomu, že nejsme profi-tým, ale když si udělám čas na fotbal já, předpokládám, že by tak měli učinit i samotní hráči. Je třeba si na tréninku cokoliv vyzkoušet, protože v samotném ostrém zápase už to těžko budeme honit! To je má představa, ale ne vždy to tak zrovna vychází. Ze širšího 18 členného kádru tak mám v současné době k dispozici jen jedenáct hráčů, neboť jsou tady nemoci, zranění a jiné faktory, které nemůžu ovlivnit. I z toho důvodu jsme byli nuceni zrušit přípravný duel číslo 4 v neděli s lídrem Okresní ligy – FK Vlkoš, takže před startem jarních odvet (neděle 19. března od 10 hodin doma proti Moravské Nové Vsi) sehrajeme ještě jeden přípravný duel, a to v sobotu 11. března od 15 hodin na UT v Kunovicích proti domácímu celku. Z mužstva odešel záložník Robert Nekarda (Veselí nad Moravou), který si přál být v jednom týmu se svým synem a ofenzivní hráč David Doležel, který si tak trochu postavil hlavu a rozhodl se pro změnu dresu – Veselí nad Moravou. Novým hráčem je útočník Tomáš Voříšek (naposledy Šardice) a stoper Jakub Linek, který přichází z divizního Bzence. Jinak vnímám skutečnost, že vedeme tabulku a jsme tak pasováni na postupující celek, ale stále tvrdím, že toto budeme muset potvrdit a odpracovat přímo na hřišti! Tým na postup máme, ovšem malinko tajemné jsou pro mě nyní druhé Šardice, takže uvidíme, jak se to celé v jarních odvetách nakonec vyvine,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ kouč Kozojídek RICHARD HROTEK.“

(red.)

Štítky:

sport