Zprávy

DRUHÁ PLICHTA PO VÝSLEDKU 2:2 V LETOŠNÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVĚ FOTBALISTŮ FK HODONÍN!

Pondělí Únor 6, 2023
669
Z podzimního duelu hodonínských Naftařů (červené dresy) doma proti Vrchovině. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – Naftaři z Hodonína se představili letos ve čtvrtém přípravném duelu, ve kterém doma přivítali fotbalisty druholigové Dubnice nad Váhom, se kterou mimochodem hráli již loni 25. listopadu na Slovensku, kde prohráli 1:2 (1:1).

V tomto souboji, který se hrál na umělce stadionu „U Červených domků“ v Hodoníně minulý týden v pátek odpoledne, vedl po podzimu 13. celek 2. slovenské ligy (ve skupině startuje celkem 16 týmů – pozn. red.) již 2:0, domácí třetiligista ale v poslední desetiminutovce dokázal nakonec srovnat na konečnou remízu.

4. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ TÝMU FK HODONÍN:

FK HODONÍN – FK DUBNICA NAD VÁHOM 2:2 (0:1)

Góly: 84. Eric Burac, 89. Filip Mazuch (jeho třetí branka v přípravě) – 36. Erik Kramár, 48. Nicolas Martinek,

za chladného a nevlídného počasí sledovalo duel na 30 fanoušků.

„Soupeř ze Slovenska se prezentoval rychlostním pojetím, pro nás to byla tudíž výborná prověrka. I když jsme do zápasu vstoupili dobře, vykolejil nás inkasovaný gól, který byl hodně laciný a v podstatě soupeři jsme jej darovali! Až do konce prvního poločasu byla Dubnica iniciativnější. Jsem rád, že ani za stavu 0:2 to kluci nevzdali, když dokázali dát dvě branky, přičemž konečný výsledek je určitě příjemný a myslím, že pro nás to bude povzbuzením do další práce,“ nechal se po souboji slyšet kouč Hodonína, PAVOL ŠVANTNER.

Další utkání sehraje FK HODONÍN ve středu 8. února na umělce ve Vyškově proti domácímu druholigistovi. Začátek zápasu je ve 14 hodin.

(red.)

Štítky:

sport