Zprávy

DALŠÍ PROPADÁK NOVÁČKA Z JIHU MORAVY!

Sobota Říjen 8, 2022
318
Momentka ze druholigového hokeje na ZS v Hodoníně. (Ilustrační foto: web SHKM Hodonín – Jakub Formánek)

HAVLÍČKŮV BROD – Baníkovci z Hodonína neuspěli ani ve třetím utkání ve 2. hokejové lize a tak jsou stále ve velkém očekávání, jak vlastně chutná vítězství ve třetí nejvyšší soutěži v Česku!

Domácí borci zvládli vstupy do první a druhé třetiny, což nakonec bohatě stačilo na hladké vítězství. Hosté hráli hodně naivně (třeba při čtvrté brance při útoku domácích netakticky střídali, takže rázem bylo na ledě pět domácích proti dvojici hostů!), s takovým sportovním pojetím moc velké terno v soutěži těžko udělají a pokud se herně výkony a hlavně výsledky nezvednou, dá se očekávat i úbytek diváků.

Ve 38. minutě neproměnil trestné střílení hostující Aleš Dufek a jedinou branku dali poražení již za rozhodnutého stavu 5:0, kdy nahrávku před branku soupeře (z hokejky Jakuba Sajdla) si do vlastní brány nechtěně posunul domácí Michal Kliment!

2. HOKEJOVÁ LIGA – SKUPINA VÝCHOD,
4. KOLO
BK HAVLÍČKŮV BROD – SHKM BANÍK HODONÍN 6:1 (1:0, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Dominik Dušek (Moučka, M. Krejčí), 22. Tomáš Křehlík (Petržilka, D. Košťál), 23. Jiří Vašíček (Dušek, Kopic), 26. Dominik Dušek (Vašíček, Moučka), 31. Jaroslav Moučka (Vašíček, Valášek), 59. Jakub Košťál (Voříšek, Kuchta) – 51. Jakub Sajdl (Polesný, Dufek),
vyloučení: 3:6,
využití a v oslabení: 0:0,
střely na branku: 51:25,
rozhodovali: Ivan Čuňočka – Jaroslav Štěrba, Patrik Augusta,
diváci: 284 (!).
ŘEKLI PO ZÁPASE
„Jsme strašně rádi, že nám dnešní zápas vyšel. Soupeř byl celkem houževnatý a nic nevzdával. My jsme ale vstoupili do utkání velmi dobře, byli jsme rychlejší a dravější. První třetina byla sice na skóre pouze 1:0, ale šancí jsme měli hodně. Ve druhé části nám opět vyšel nástup a v ní jsme zápas rozhodli. Byli jsme rychlejší a pohyblivější, soupeř se sice nevzdával, ale tentokrát na nás neměl! V poslední třetině bylo skóre 1:1, ale takové zápasy se jen těžko dohrávají na 100%. Jinak jsme ale spokojeni, kluci bojovali,“ řekl asistent trenéra vítězů MILAN KRAUČUK.
„Výsledek bohužel odpovídá předvedené hře. Soupeř byl rychlejší v rozehrávce, přímočařejší v zakončení a důraznější v osobních soubojích. Nám dnes nešlo téměř nic!,“ zhodnotil krátce další porážku nováčka v soutěži kouč Hodonína RADKO KŘIVINKA.
Další zápas hrají BANÍKOVCI opět na ledě protivníka, a to v sobotu 8. října 2022 v Novém Jičíně.
(red.)

Štítky:

sport