Zprávy

ŽENY HK HODONÍN NASTOUPÍ JEŠTĚ V ŠAĽI A PAK JE ČEKAJÍ BOJE O UDRŽENÍ MOL LIGY!

Úterý Duben 6, 2021
1229
Z MOL ligové házené žen, které se hrálo v Hodoníně a kde jako domácí tým figuroval velký favorit z východu Slovenska. Michalovce nakonec braly na jihu Moravy jasnou výhru 36:13. (Foto: Pavel Vavroušek)
HODONÍN – V rámci 25. kola MOL ligy se měl Hodonín představit na východě Slovenska, nakonec si to ale týmy po dohodě rozdaly o Velikonočním pátku na jihu Moravy v hale TEZA v Hodoníně.
Fanoušek hodonínské házené, který duel sledoval na internetové televizi TV.COM, se nestačil v úvodu divit, neboť v 10. minutě byl stav 5:5! O sedm minut později již favorit, který byl napsaný v zápisu jako domácí družstvo, vedl o pět branek (10:5) a protože za prvních 14 minut úvodu druhé půle dal Hodonín pouze dvě branky, bylo očividné, že vysoký favorit z východu Slovenska kráčí jistými kroky za 15 výhrou v soutěži v této kovidové sezoně.
Na Hodonín tak v rámci dokončení základní části čeká ještě Šaľa na palubovce slovenského týmu (jako dohrávka 11. kola, která se odehraje v sobotu 10. dubna 2021 od 16 hodin) a pak už dlouho očekávané boje o záchranu MOL ligy!
„Dnes dvacet minut excelentního výkonu nestačilo. Tlak soupeře byl ohromný a zbytečné chyby v závěru dovolily Michalovcům odskočit. Škoda, protože naše soustředěnost měla vydržet déle. Máme za sebou těžkou sérii, některé hráčky to zvládly, jiné ne. Bude na nás, jak s těmito zkušenostmi naložíme v závěrečných bojích,“ řekl pro web ČSH kouč Hodonína ANTONÍN STŘELEC.
VÝSLEDEK 25. KOLA MOL LIGY – hráno v pátek 2. dubna 2021:
Iuventa Michalovce – HK HODONÍN 36:13 (19:7)
 FOTO:
Z MOL ligové házené žen, které se hrálo v Hodoníně a kde jako domácí tým figuroval velký favorit z východu Slovenska. Michalovce nakonec braly na jihu Moravy jasnou výhru 36:13.
(Foto: Pavel Vavroušek)