Zprávy

ZBYTEČNÁ ZTRÁTA BODŮ NA VYSOČINĚ A K TOMU KOMPLIKACE NA CESTĚ DO PLAY-OFF!

Pátek Únor 17, 2023
582
Situace před brankou domácího Velkého Meziříčí. Za zápasu Velké Meziříčí versus SHKM Baník Hodonín (5:1). (Foto: web klubu z Vysočiny – Jiří Mráz)

HODONÍN – Hodonínští Baníkovci cestovali ve středu na neoblíbený stadion do Velkého Meziříčí, které je sice v druholigové tabulce na posledním místě, ale roli mírného favoriota bohužel nenaplnili! V cestě jim stál skvělý gólman Zdeněk Slavíček a nemohoucnost hodonínských hokejistů v prostoru před domácí brankou – šance si sice Jihomoravané vypracovali, ale s koncovkou si borci z Hodonína v poslední době ruce zrovna nepodávají.

V 51. minutě za stavu 3:1 pro domácí se naskytla šance pro Baník vrátit se do utkání, to by však musel hostující útočník Fyodor Yarovinsky proměnit trestné střílení, které nařídil hlavní arbitr za hákování Aleše Trnky, který se provinil na útočníku Janu Matějkovi.

Porážkou se Baník nyní dostal na devátou pozici, která je už mimo play-off, vše ale můžou hodonínští hokejisté napravit již v sobotu 18. února, kdy doma od 17 hodin přivítají osmý Nový Jičín! To bude zřejmě hodně zajímavá bitva, která více napoví o ambicích obou celků druholigové tabulky.

2. LIGA – SKUPINA VÝCHOD, 38. KOLO

HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ – SHKM BANÍK HODONÍN 5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

Góly a nahrávky: 12. Jan Ludvík (Vlašín, Střecha), 30. Milan Strnad (Trnka), 48. Tomáš Střecha (Strnad, Hasoň), 52. Jiří Doležal (Křenek, Miroslav Juda), 59. Zdeněk Vedral (Burian) – 43. Michal Romančík (Peš, Šmach),

vyloučení: 4:5,

využití:1:1,

v oslabení: 0:0,

střely na branku: 31:28,

rozhodovali: Michael Kohoutek – Kamila Smetková a Dominik Kalina,

254 diváků.

(red.)

Štítky:

sport