Sport

ZBYTEČNÁ DOMÁCÍ ZTRÁTA, HLÁSÍ KLUB Z PODLUŽÍ!

Úterý Duben 4, 2023
648
Tým TJ Starý Poddvorov – podzim 2022. (Foto: zdroj facebook klubu TJ Starý Poddvorov)

STARÝ PODDVOROV – Domácí nezvládli nedělní duel, když po jediné přímé střele na branku v první půli dostali jediný gól! Obránce Zbyněk Kršek nestačil rychlostně na dravého Davida Kocáka, který mu ve 21. minutě lehce utekl, aby míč poslal pak přesně po zemi na malé vápno, kde číhal zcela volný Tomáš Janulík, který neměl žádný problém poslat merunu do sítě – 0:1.

Na Podluží se představil technicky a rychlostně lépe vybavený tým než domácí bojovníci. Ti nestíhali zejména v záložní formaci, která jasně zaostávala za stejnou řadou hostů a protože kanonýr Starého Poddvorova Stanislav Čížek (pro natažený zadní sval levé nohy musel v 71. minutě nuceně střídat) nedostal za celý mač od svých spoluhráčů jediný potřebný míč, nelze se divit, že po devadesáti minutách svítilo na světelné tabuli skóre 0:1.

NEJLEPŠÍ HRÁČI STARÉHO PODDVOROVA:

LUKÁŠ FROLEC a ONDŘEJ MALÁR

KRAJSKÁ 1. B TŘÍDA, SKUPINA C – 16. KOLO
TJ STARÝ PODDVOROV – TJ SOKOL TVRDONICE 0:1 (0:1)
Gól: 21. Tomáš Janulík,
žluté karty: Lukáš Kašík, Adam Horňák – Stanislav Lánik,
řídili: Radek Uher – Hynek Rodinger, Marek Rybecký,
120 fanoušků.
ŘEKLI PO UTKÁNÍ
„Dnes k nám přijel velice kvalitní celek. My jsme se zaměřili spíše na defenzivu. Hosté potrestali jednu naši chybu gólem, asi vyhráli zaslouženě. Musím kluky pochválit a ocenit jejich výkon ve druhé půli, kdy cca od 75. minuty se tlačili na polovinu soupeře, ale kýžený gól, který by znamenal alespoň bod, jsme bohužel nedali,“ řekl trenér domácího mužstva VOJTĚCH MÁLEK.
„Soupeř nastoupil s kvalitními hráči, kteři skvěle kombinovali jeden na jednoho a po stranách si lehce rozdávali balon. Po naší chybě nám dali v první půlce branku a v kabině jsme si řekli, že to trochu změníme. Chtěli jsme na ně vlítnout, ale hráli jsme bohužel jen po šestnáctku. Nepamatuji si, že bychom si vypracovali nějakou gólovku, škoda,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ hráč domácího týmu ONDŘEJ MALÁR.
(red.)

Štítky:

sport