Zprávy

V GENERÁLCE NA FOTBALOVOU 1. B TŘÍDU LÍDR SKUPINY NESKÓROVAL!

Pondělí Březen 13, 2023
1013
Na snímku je tým SK Kozojídky – podzim 2022. (Foto: Jaroslav Kicl)

HODONÍN – V generálce na první jarní kolo vedoucí celek krajské 1. B třídy, skupiny C, fotbalisté z Kozojídek, sice neskórovali, podle jejich kouče Hrotka se ale výkon týmu z Veselska v Kunovicích líbil.

„Domácí Kunovice dávají dohromady nový kádr, už ten tým měl v zápase s námi nějakou kvalitu (pozn. red. – po podzimu patří Kunovicím poslední, 14., místo v krajské 1. A třídě Zlínského kraje). Neměli jsme tentokráte tolik šancí, jak v předchozích přípravných duelech, ale možnosti Boba Vardana, Lubomíra Janíka či Jaroslava Páleníka, volaly po gólu! Nám se dařila kombinace, byli jsme aktivní v držení míče (cca poměr 70:30 v náš prospěch), ale bohužel chyběl patřičný klid v koncovce. Takže i když jsme nedali branku, ze čtyř zápasů v této zimní přípravě, to byl podle mě náš nejlepší výkon,“ řekl pro web ISLOVÁCKO.CZ lodivod Kozojídek RICHARD HROTEK.

Lídr 1. B skupiny sehrál v zimní přípravě celkem čtyři zápasy s bilancí 3-1-0 při skóre 11:4, když nejlepšími střelci byli Lubomír Janík (5) a dvoubrankový Jaroslav Zbytek s Tomášem Páleníkem.

POZVÁNKA NA 1. JARNÍ ZÁPAS!

TEN SEHRAJE TÝM SK KOZOJÍDKY MIMOŘÁDNĚ JIŽ V SOBOTU, 18. BŘEZNA, NA HŘIŠTI V SOUSEDNÍ HROZNOVÉ LHOTĚ PROTI POSLEDNÍMU CELKU TABULKY – MORAVSKÁ NOVÁ VES, NEBOŤ TRÁVA V KOZOJÍDKÁCH NENÍ PO NEDÁVNÝCH ZÁVLAHÁCH ZROVNA V NEJLEPŠÍ KONDICI! ZAČÁTEK ZÁPASU JE V 15 HODIN.

PŘÍPRAVNÁ KOPANÁ

FOTBAL KUNOVICE – SK KOZOJÍDKY 0:0

(red.)

Štítky:

sport