TRAUBEN ŠLAPAL JAK PERFEKTNĚ SEŘÍZENÉ ŠVÝCARSKÉ HODINKY!

Středa Srpen 21, 2024
1027
Pozápasová děkovačka TRAUBENU v Hroznové Lhotě. (Foto: zdroj – stránky klubu TJ Sokol Hroznová Lhota)

HROZNOVÁ LHOTA – Domácí TRAUBEN si udobřil po porážce 0:2 v Rohatci své náročné fanoušky, když na domácím hřišti „Na Zelničkách“ deklasoval nováčka soutěže ze druhého největšího města našeho regionu!

Ještě před samotným zápasem si přítomní vzpomněli minutou ticha na bývalého hospodáře klubu TJ Sokol Hroznová Lhota, Josefa Lipčíka, který odešel do fotbalového nebe v měsíci červenci tohoto roku ve věku 62 let. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Již v první minutě udělala kyjovská obrana velký kiks, ten ale nepotrestal čerstvý ženáč (ženil se 20. července) – Ondřej Březina. Při střelecké chuti byl domácí kapitán Aleš Radmil, který pokořil nešťastníka v kyjovské svatyni Tomáše Kopeckého hned třemi přesnými zásahy. Kyjov byl až nečekaně lehkým soustem pro domácí borce, přitom paradoxně dal v prvním poločase dva góly po pouhých dvou střelách na branku TRAUBENU!

Převaha vítězů byla neskutečná, o čemž asi nejlépe vypovídají statistická čísla z prvního dějství: střely na branku – 9:2, mimo – 9:0 a rohové kopy – 5:0. Borci z královského města hráli hodně naivní fotbal, vyráběli hrubky ve své defenzivě jak na běžícím pásu a můžou být nakonec rádi, že si domů odvezli jen tuto skromnou a konečnou nakladačku v poměru 6:2!

POZVÁNKY:

V dalším kole cestuje HROZNOVÁ LHOTA k derby zápasu na hřiště MUTĚNIC – hraje se v NE, 25. srpna s výkopem v 17 hodin,

nováček z KYJOVA se představí svým věrným příznivcům taktéž v NE, 25. srpna, kdy od 10:15 hodin nastoupí proti týmu TJ Slavoj Velké Pavlovice.

6. LIGA, SKUPINA B – 3. KOLO

* TJ SOKOL HROZNOVÁ LHOTA – FC KYJOV 1919 6:2 (3:2)

Góly: 8., 10. a 48. Aleš Radmil, 45. Radek Polách, 54. Martin Maňák, 58. Matěj Domanský – 16. Martin Dufek, 18. Jiří Valášek,

žluté karty: Ondřej Bíla – Tomáš Macek, Petr Eliáš, Roman Hála,

rozhodovali: Lukáš Jurča – Adam Holub a Tomáš Vavřina,

sledovalo 580 fanoušků!

ŘEKLI PO UTKÁNÍ

Utkání jsme začali ve velkém stylu, ale bohužel svojí nedisciplinovaností jsme dovolili soupeři lacino dvakrát skórovat. Pomohl nám gól do šatny, ale přesto bylo v kabině trochu dusno. Pokud se celkově nezlepšíme v herní disciplíně, zkušení protivníci nás budou tvrdě trestat. Některé věci proto musíme řešit daleko jednodušeji, my si totiž často situace v pokutovém území soupeřů zbytečně komplikujeme,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ kouč TRAUBENU JAROSLAV BÍLA.

Soupeři gratuluji k vítězství, které bylo vysoké, ale zasloužené! Do 10. minuty mohl klidně vést 4:0, ten začátek byl ještě horší než v prvním zápase doma proti Vnorovům. Nestačili jsme ty prostory zavírat, museli jsme to proto přeskupit a bylo dobré, že do dvacáté minuty jsme srovnali na 2:2. Byla škoda, že v závěru prvního poločasu jsme dostali gól do šatny. Když chcete být v takovém utkání úspěšní, musíte mít i to štěstí. Do 60. minuty to bylo sice už 6:2, ale i my jsme měli minimálně dvě jasné tutovky. Utkání mohlo tedy klidně skončit třeba 8:6, ale s takovým soupeřem, který po zásluze vyhrál v minulé sezoně tuto soutěž, musíte jasné šance proměňovat, a to se nám nedařilo. Soupeř nás přehrával v běžeckém nasazení, tady musíme být více naběhaní, ale to je teď už otázka tréninků a co samotní hráči jsou ochotni nakonec tomu dát. Kluci se vydali sice maximálně, ale na takového soupeře už to bohužel nestačí. Mladí kluci se musí víc kousnout, v útočné fázi by to mělo být cítit a to nám dnes chybělo,“ zhodnotil duel trenér Kyjova DAREK OPATŘIL.