Sport

PRVNÍ PORÁŽKA NAFTAŘŮ V LETNÍ PŘÍPRAVĚ!

Úterý Červenec 18, 2023
503
Ilustrační foto z jarního souboje Hodonína (černé trenýrky) ve třetí lize. (Foto: Jaroslav Kolísek)

SVATOBOŘICE-MISTŘÍN – Druhé přípravné utkání sehráli fotbalisté FK Hodonín na hřišti ve Svatobořicích-Mistříně, kde za velkého vedra fungoval bufet ve sportovním areálu až od druhé půle. Důvod sice neznám, no nicméně to svědčí o tom, že ne každý potřebuje v této době love!

Už v prvním dějství hosté z hlavního města našich východních sousedů po půlhodince hry vstřelili tři góly, aby po hodince hry přidali i čtvrtou branku, takže už fakt nebylo o co hrát. Třetiligista z Hodonína měl minimální náznaky dvou takzvaných pološancí, ale sok, který v minulém fotbalovém ročníku skončil ve 2. slovenské liza na šesté pozici, žádné drama nepřipustil a neumožnil poraženým vstřelit aspoň jeden čestný gól.

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS – POŘADOVÉ ČÍSLO 2,

HRÁNO VE SVATOBOŘICÍCH-MISTŘÍNĚ

* FK HODONÍN – ŠK SLOVAN BRATISLAVA B 0:4 (0:3)

Branky: 21. a 33. Nino Marcelli, 14. Richard Križan, 63. Braňo Spáčil,

bez ŽK,

rozhodoval Michal Gasnárek (Ratíškovice),

necelá stovka diváků.

POZVÁNKA:

DALŠÍ ZÁPAS V RÁMCI LETNÍ PŘÍPRAVY SEHRAJE FK HODONÍN VE STŘEDU 19. ČERVENCE 2023 V LANŽHOTĚ, KDE NASTOUPÍ PROTI DOMÁCÍMU DIVIZIONÁŘI TJ SOKOL LANŽHOT. VÝKOP JE V 18 HODIN!

TRENÉŘI ŘEKLI PO UTKÁNÍ VE SVATOBOŘICÍCH-MISTŘÍNĚ

„Já porážku neřeším! Mně to vůbec nevadí, tak kvalitního soupeře u nás nepotkáme. Slovan tam měl kluky z „A“ týmu, takže skoro ligový mančaft. Pro nás to byla výborná škola. Co mě ale mrzí, tak to jsou zbytečné a laciné branky po našich chybách. Samotný zápas by nám měl ukázat, na čem ještě musíme zapracovat,“ prohlásil po porážce trenér Hodonína PAVOL ŠVANTNER.

„Myslím si, že to byl na přípravu jeden velmi dobrý zápas, i když počasí je takové, jaké je. Klobouk dolů před oběma týmy, že se zápas odehrál v přátelském duchu. Byli jsme silní na míči, v přechodové fázi a v efektivitě. I domácí měli ale dobré momenty, je to takové agresivní mužstvo. Výborné hřiště, jsme spokojeni, že jsme tento zápas odehráli. My jsme v tréninku již od 20. června, neboť za dva týdny se u nás začíná ligová soutěž a je to náš čtvrtý přípravný duel v letošní přípravě,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ kouč vítězů VLADIMÍR GÁLA.

(red.)

Štítky:

sport