Zprávy

PO ROCE SI OPĚT STOLNĚ-TENISOVÝ TURNAJ V ČEJKOVICÍCH PODMANILI NAŠI VÝCHODNÍ SOUSEDÉ!

Středa Březen 1, 2023
734
Na snímku jsou zleva Jarmil Pazderka, místostarosta TJ Sokol Čejkovice, druhá v pořadí Janka Jurčeková, vítěz Ján Klempa, Radek Škrobák, člen TJ Sokol Čejkovice a bronzový Jano Jurček. (Foto: archiv TJ Sokol Čejkovice)

ČEJKOVICE – Sokolovna v Čejkovicích byla o čtvrté únorové sobotě svědkem 12. ročníku Mezinárodního turnaje ve stolním tenisu, kde opět kralovali, stejně jako loni, přátelé sportu s nejmenším míčkem od našich východních hranic!

Do známé vinařské obce Čejkovice zavítalo 22 mužů a 2 ženy, aby v přátelské atmosféře bojovali na zelených stolech zdejší Sokolovny coby amatérští sportovci o první tři místa. Ta v minulém ročníku získalo trio ze Slovenska (1. Jana Jurčeková, 2. Ján Klempa a 3. Jano Jurček), letos se pořadí na prvních třech místech jen částečně obměnilo: takže pro pořádek a sportovní fanoušky připomínám, že „zlato“ si domů odvezl Ján Klempa (Závod u Malacek), ze druhého místa se těšila sympatická Janka Jurčeková a třetí skončil její manžel Jano Jurček (oba z Nové Dubnice).

Potvrdily se tak předpoklady před samotným zahájením této vydařené akce, že tři první místa zřejmě zaujmou znovu zástupci ze Slovenska. Pro naše regionální amatérské tabletenisty to tak může být celkem zajímavá výzva a pobídka, aby se pokusili slovenskou vítěznou sérii v dalším ročníku konečně přerušit!

„Úroveň tohoto turnaje se podle mě každým rokem zlepšuje, což nás samozřejmě tady v Čejkovicích moc těší! Už teď se ale připravujeme na turnaj v malé kopané, který se u nás uskuteční v sobotu 26. srpna 2023,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ JARMIL PAZDERKA, místostarosta TJ Sokol Čejkovice.

„Předně musím pochválit všechny organizátory, neboť tady v Čejkovicích panuje hodně přátelská atmosféra, proto sem tak rádi ze Slovenska jezdíme! Jarmil Pazderka nás vždy pozve a my rádi na jih Moravy vždy přijedeme. Začali jsme sem původně ale jezdit kvůli turnaji v malé kopané, ve které manžel chytá a až časem jsme zkusili navíc i stolní tenis. Letos jsme vzali s sebou i dceru Katarínu a můžu prozradit, že pro nás je cesta na Moravu velkým zážitkem se skvělými lidmi, přičemž na setkání s nimi se vždy moc těšíme,“ nám prozradila letošní vítězka turnaje ve stolním tenisu JANKA JURČEKOVÁ.

(red.)

Štítky:

sport