Sport

PO FESTIVALU ZAHOZENÝCH ŠANCÍ V 1. PŮLI PŘIŠEL GÓLOVÝ KONCERT PO OBRÁTCE!

Pondělí Červen 6, 2022
787
ILUSTRAČNÍ FOTO: autor Jaroslav Kicl

KOZOJÍDKY – Na Veselsku v Kozojídkách se hrálo mimořádně oproti tradiční neděli dopoledne již v sobotu odpoledne a diváci, kteří na derby-zápas zavítali, mohli být spokojeni a určitě nelitovali.

V prvním poločase do 24. minuty si domácí favorit vytvořil hned šest tutovek (!), ale ani jeden míč za zády gólmana Patrika Kubíka neskončil. Až v závěru první půle se konečně prosadili během 64 sekund Doležel a Ťok, ovšem strážnický kanonýr Lípa minutu před odchodem do kabin napřáhl těsně za hranicí velkého vápna k polovysoké ráně, na kterou sice brankář Roman Grombíř dosáhl, míč ale přesto skončil v jeho čeřenu.

Ještě jednu krizovou chvilku prožil strážce domácí svatyně, a to ve 46. minutě, kdy unikl domácí obraně Lípa, ovšem jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel. Pak už začali úřadovat chasníci z Kozojídek, kteří protivníka z pátého největšího města Hodonínska lehce převálcovali a hosté nakonec mohou být rádi, že si domů odvezli jen „OSMIČKU“!

Dobře se měl třígólový střelec a bijec útočník Pollák, který je navíc v domácím týmu pokladníkem, takže inkasoval patřičný obnos (300 Kč) za hattrick od spoluhráče Doležela a taktéž za své střelecké vystoupení musel zaplatit danou sumu.

Pozápasové posezení domácího týmu včetně funkcionářů, hlavního sponzora a fanoušků se za dobrého jídla a kvalitní pálenice neslo ve výborné atmosféře a místní SK Kozojídky může hodně nyní mrzet výsledkově a herně zpackaný podzim 2021!

VÝSLEDEK ZÁPASU 1. B TŘÍDY – SKUPINA C:

SK KOZOJÍDKY – TJ JISKRA STRÁŽNICE 8:1 (2:1)

Góly: 37., 51. a 70. David Doležel, 46., 50. a z penalty v 64. minutě Adam Pollák, 38. a 79. Tomáš Ťok – 44. Tomáš Lípa,

ŽK: 31. Tomáš Ťok – 27. David Šmahaj, 79. Pavel Harašta,

rozhodovali: Antonín Uher – Josef Hrubý a Jan Smutný,

200 diváků.

DALŠÍ VÝSLEDKY 25. KOLA:

SK AGRO VNOROVY – TJ Sokol Velké Němčice 3:0 (2:0) – nováček ze Vnorov si tak v předstihu vybojoval postup do krajské 1. A třídy: je zajímavé, že ve velkém rozhovoru v NOVÉM SLOVÁCKU v roce 2020 (číslo 24) zmiňoval brankář Vnorov Michal Motyčka, že je jeho snem si doma ještě zachytat 1. A třídu a teď se mu to SPLNILO,

Svatobořice-Mistřín – Šardice 0:1 (0:1), derby před zraky 637 (!) fanoušků rozhodla penalta, kterou ve 21. minutě proměnil hostující Patrik Bohun,

Blatnice pod svatým Antonínkem – Přibice 2:3 (1:2),

Uhřice – Velké Bílovice 4:1 (1:1),

Tvrdonice – Ždánice 7:2 (3:2),

Kyjov – Charvátská Nová Ves 4:0 (1:0).

Josef Polášek

 

ILUSTRAČNÍ FOTO: autor Jaroslav Kicl

Štítky:

sport