Sport

PO DVOU LETECH BUDE LETNÍ FUTSALOVÝ TURNAJ MUŽŮ ZNOVU HOSTIT HODONÍN!

Pondělí Červenec 10, 2023
499
Ilustrační foto z futsalu v hale TEZA Hodonín. (Foto: zdroj – FC TANGO Hodonín)

HODONÍN – V sobotu 29. července 2023 bude sportovní hala TEZA Hodonín žít futsalem. Na programu je totiž Mezinárodní futsalový turnaj mužů, který se hrává pravidelně v období letních prázdnin a je dobrou přípravou pro nastávající sezonu.

Do okresního města na jihu Moravy tak zavítá tým z krajského města Brna (Žabinští Vlci) a dva celky od našich východních sousedů – prvoligista FT Levice 2012 a druholigový Baraberi Bratislava. Samozřejmě, že toto trio doplní i domácí pořadatel, tedy favorit druhé ligy – FC TANGO Hodonín.

Začátek celodenního klání je v 10 hodin, bude se hrát systémem každý s každým, přičemž časový rozvrh zatím není známý, neboť až na místě se bude rozhodovat, zda hrát 2×20 nebo třeba 2×15 minut.

„Jsme rádi, že po dvou letech se tento turnaj znovu vrací k nám do Hodonína (předtím se Turnaj Přátelství hrál totiž dvakrát v Modřicích u Brna – pozn. webu)! Tentokráte to ale bude v menším formátu, neboť se přihlásily jen čtyři týmy, což je pro nás tak trošku zklamání. Moc se na turnaj jako pořadatelé těšíme a já osobně na konečného vítěze favorizuji hodonínské TANGO. Mám dobrou zprávu pro naše fanoušky – na turnaji bychom chtěli představit několik vybraných posil, se kterými budeme počítat pro nastávající druholigovou sezonu, ve které chceme uhrát první flek a postoupit tak po letech do nejvyšší futsalové soutěže – 1. ligy,“ řekl webu ISLOVÁCKO.CZ šéf hodonínského klubu JIŘÍ „JURA“ ŠTĚRBA.
(red.)

Štítky:

sport